800 200 205 Po–Pá od 07:30 do 16:30 info@docsimon.cz
0,00 Kč
měna
0

VOLTAREN FORTE 2,32% gel 180g

50122888

Registrovaný léčivý přípravek více o legislativěinfo

VOLTAREN FORTE 2,32% gel 180g
-16%
běžná cena 459 Kč
ušetříte 16%
385 Kč
Cena včetně DPH

Aplikační forma: masti, krémy, gely, pasty

Indikační skupina: analgetika
nesteroidní antiflogistika a antirevmatika

Účinná látka: Diclofenacum diethylaminum 23,2mg v 1g gelu.

Těhotenství a kojení: Pokud jste těhotná nebo kojíte, domníváte se, že můžete být těhotná, nebo plánujete otěhotnět, poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem dříve, než začnete tento přípravek užívat. Voltaren Forte 2,32% nesmí být používán v posledních třech měsících těhotentsví, protože může poškodit Vaše nenarozené dítě, nebo způsobit problémy při porodu. Voltaren Forte 2,32% může být používán v průběhu prvních šesti měsíců těhotenství po poradě s lékařem a dávka musí být co nejnižší a doba léčení co možno nejkratší. Protože diklofenak prostupuje v malém množství do mateřského mléka, Voltaren Forte 2,32% může být používán během kojení pouze po poradě s lékařem. Nicméně Voltaren Forte 2,32% nesmí být aplikován ani na prsa kojící matky ani na rozsáhlé plochy kůže nebo po dlouhou dobu.

Expediční minimum: Voltaren Forte 2,32% obsahuje léčivou látku diklofenak. Patří do skupiny léčivých přípravků zvaných nesteroidní protizánětlivé léčivé přípravky (NSAIDs). Je speciálně vytvořen ke vtírání do pokožky a vyznačuje se zvýšeným průnikem přes kůži. Léčivá látka působí na hluboko uložené zanícené tkáně. Voltaren Forte 2,32% se používá k úlevě od bolesti, k potlačení zánětu a k zmírnění otoků u řady bolestivých stavů postihujících svaly a klouby. Dospívající od 14 let: Krátkodobá lokální léčba akutních poranění jako je podvrtnutí, pohmoždění a tupá poranění (úrazy utrpěné při sportu) Dospělí (od 18 let): Poranění tkání, poúrazové stavy: poranění šlach, svalů a kloubů např. při vymknutí, natáhnutí svalu a nebo pohmoždění, bolesti zad, a po poradě s lékařem u těchto stavů: lokalizované formy revmatizmu měkkých tkání např. u tenisového loktu, bolest při nezávažných, artrózách periferních kloubů a kolen.

Doporučené dávkování: Použijte Voltaren Forte 2,32% gel 2krát denně (ráno a večer) na místo bolesti. Voltaren Forte 2,32% gel poskytuje dlouhotrvající úlevu od bolesti až 12 hodin.

EAN: 5054563919649

Výrobce: Novartis s.r.o., Praha, Česká republika, www.novartis.com

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK. POUŽITÍ LÉKŮ KONZULTUJTE S LÉKAŘEM NEBO LÉKÁRNÍKEM.

VOLTAREN FORTE 2,32% GEL 180G
VOLTAREN ACTIGO EXTRA tbl 20x 25mg
registrovaný léčivý přípravek
Ověření internetových stránek a lékárny:
SUKL
Státní ústav pro kontrolu léčiv, Šrobárova 48, 100 41 Praha 10, www.sukl.cz

Hlášení nežádoucích účinků Informační povinnosti o EET
© Česká lékárna Holding a.s. Všechna práva vyhrazena. v2

info  Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.