800 200 205 Po–Pá od 08:00 do 15:00 info@docsimon.cz
0,00 Kč
měna
0

SEPTOLETE menthol pastilky

50098703

Registrovaný léčivý přípravek více o legislativěinfo

SEPTOLETE menthol pastilky
Litujeme, ale hledané zboží není momentálně dostupné. K získání podrobnějších informací nás můžete kontaktovat na adrese info@docsimon.cz

Aplikační forma: tablety, tobolky

Indikační skupina: otorinolaryngologika

Účinná látka: Benzalkonii chloridum 1 mg, Mentholum 1,2 mg, Aetheroleum menthae pip. 1 mg, Aetheroleum eucalypti 0,6 mg, Thymolum 0,6 mg

Těhotenství a kojení: Pokud jste těhotná nebo kojíte, domníváte se, že můžete být těhotná, nebo plánujete otěhotnět, poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem dříve, než začnete tento přípravek užívat. Užívání pastilek Septolete menthol během těhotenství a v době kojení se nedoporučuje vzhledem k nedostatku informací.

Expediční minimum: Septolete pastilky ničí mnohé typy bakterií a některé kvasinky, které způsobují infekce v ústech a krku. Mentol a mátová silice zmírňují nepříjemné pocity, jako je pálení v krku a bolest při polykání. Eukalyptová silice zmírňuje zahlenění v horních dýchacích cestách a zároveň dýchací obtíže. Pastilky mají příjemnou a osvěžující chuť.

Doporučené dávkování: Vždy užívejte tento přípravek přesně v souladu s příbalovou informací nebo podle pokynů svého lékaře nebo lékárníka. Pokud si nejste jistý(á) poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem. Doporučená dávka přípravku pro dospělé a dospívající starší 12 let je 8 pastilek za den. Každé 2 až 3 hodiny nechte rozpustit 1 pastilku v ústech. Doporučená dávka přípravku pro děti od 4 do 10 let je až 4 pastilky za den. Dětem od 10 do 12 let se doporučuje užívat až 6 pastilek za den. Každé 3 až 4 hodiny se nechá v ústech rozpustit 1 pastilka. Pastilky se nesmí užívat těsně před jídlem nebo během jídla. Pokud se Vaše příznaky do 3 dnů nezlepší nebo se zhorší, poraďte se s lékařem. Bez porady s lékařem je možné přípravek užívat nejdéle 7 dnů. Pokud máte pocit, že je účinek léku příliš slabý nebo příliš silný, řekněte to svému lékaři nebo lékárníkovi.

EAN: 3838989665081

Výrobce: Krka, d.d., Novo mesto, Slovinsko, www.krka.biz/cz

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK. POUŽITÍ LÉKŮ KONZULTUJTE S LÉKAŘEM NEBO LÉKÁRNÍKEM.

Parametry
SUKL názevSEPTOLETE MENTHOL 1MG PAS 30 II
SUKL kód0208425

SEPTOLETE loz 30
APOTHEKE Krk a mandle čaj 20x 1.5g
APOTHEKE Krk a mandle čaj 20x 1.5g
čaj
SEPTOLETE D pastilky 30
SEPTOLETE D pastilky 30
registrovaný léčivý přípravek
TANTUM VERDE spray 30ml 0.15%
TANTUM VERDE spray 30ml 0.15%
registrovaný léčivý přípravek
Ověření internetových stránek a lékárny:
SUKL
Státní ústav pro kontrolu léčiv, Šrobárova 48, 100 41 Praha 10, www.sukl.cz

Hlášení nežádoucích účinků Informační povinnosti o EET
© Česká lékárna Holding a.s. Všechna práva vyhrazena. v2

info  Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.