800 200 205 Po–Pá od 07:30 do 16:30 [email protected]
0,00 Kč
měna
0

REVALID HAIR LOSS EDITION (šampon + sérum)

50116649
REVALID HAIR LOSS EDITION (šampon + sérum)
novinka
766 Kč
Cena včetně DPH
Litujeme, ale hledané zboží není momentálně dostupné. K získání podrobnějších informací nás můžete kontaktovat na adrese [email protected]

Složení: Sada obsahuje: Stimulating Shampoo 200ml a Regrowth serum 50ml ve speciální dárkové edici.

Popis: Revalid® Stimulating Shampoo s klinicky prověřenou aktivní složku Redensyl® posiluje vlasy a připravuje je na ošetření proti vypadávání vlasů produktem Revalid® Regrowth Serum. Šampon vlasy šetrně umyje, zvlhčuje, stimuluje jejich růst a zmírňuje podráždění pokožky. Redensyl® obsahuje dvě patentované molekuly získané ze dřeva modřínu evropského a z listů zeleného čaje v kombinaci se zinkem a glycinem. Redensyl® obnovuje a urychluje růst vlasů, snižuje jejich vypadávání a zvyšuje hustotu vlasů. Působí přímo na kmenové buňky vlasového folikulu, které tvoří základ každého nového vlasu. Navíc zklidňuje podrážděnou pokožku hlavy. Revalid Stimulating Shampoo dále obsahuje rostlinný extrakt z pelyňku rostoucího v horských oblastech Švýcarska s antioxidačními esenciálními oleji, které doplňují regenerační efekt zprostředkovaný aktivní látkou Redensyl® a chrání pokožku před nadměrným maštěním. Aminokyseliny a panthenol hydratují vlasy a suchou pokožku hlavy a stimulují obnovu kožních buněk. Složení je také obohaceno o hydratující složky. Vitamin E vyživuje vlasy od kořínků, díky čemuž jsou zdravější, lesklejší a nešediví tak brzy. Pentavitin® reguluje a udržuje vlhkost pokožky, snižuje suchost pleti a její podráždění. Přírodní čisticí složka Amisoft® má vynikající čisticí a pěnící vlastnosti.
Použití: v dlaních smíchejte malé množství šamponu s vodou a vytvořte jemnou pěnu. Zlehka vmasírujte konečky prstů do mokrých vlasů. Šampón nechte působit přibližně 60 sekund. Důkladně opláchněte.
REVALID Regrowth sérum je vlasové sérum obsahující patentovanou molekulu Redensyl®, která byla prověřena lékařským výzkumem zaměřeným na regeneraci vlasů. Molekula působí na úrovni kmenových buněk vlasového folikulu, který je základem nového vlasu. Až 28000 nových vlasů po 3 měsících každodenní aplikace. 50 ml vystačí přibližně pro 14ti denní terapii. 1 cyklus růstu vlasů trvá 1-4 měsíce. Použití: aplikujte 3,5ml (6-8 dávek) denně přímo na pokožku hlavy v postižených místech, jemně vmasírujte, neoplachujte.

EAN: 7640123391994

Výrobce: Doetch Grether, Muttenz, Švýcarsko, www.doetschgrether.ch

Státní ústav pro kontrolu léčiv, Šrobárova 48, 100 41 Praha 10, www.sukl.cz

Hlášení nežádoucích účinků Informační povinnosti o EET
© Česká lékárna Holding a.s. Všechna práva vyhrazena. v2

info  Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.