800 200 205 Po–Pá od 07:30 do 16:30 info@docsimon.cz
0,00 Kč
měna
0

Purina PRO PLAN VD Cat Renal Function konzerva 195g

50070918
Purina PRO PLAN VD Cat Renal Function konzerva 195g
46 Kč
Cena včetně DPH

Složení: Maso a vedlejší výrobky živočišného původu, oleje a tuky, obiloviny, minerální látky, cukry. Zdroje bílkovin: vepřová játra, krůta, drůbeží srdce a játra, rýžová mouka.

Popis : Feline NF Renal Function je chutné kompletní veterinární dietní krmivo, které napomáhá zvládnout chronické onemocnění ledvin u koček. Feline NF Renal Function má snížený obsah fosforu, protože se prokázalo, že fosfor přispívá k progresi onemocnění. Obsahuje také vysoce kvalitní bílkoviny v omezeném množství pro minimalizaci vzniku uremických toxinů, což vede ke zlepšení klinických příznaků u pacientů s onemocněním ledvin, při současném zachování podílu svaloviny. Omega-3 mastné kyseliny pomáhají zmírňovat zánět a zlepšují průtok krve ledvinami. Dieta Feline NF Renal Function není vhodná pro kočky, které potřebují vysoký příjem bílkovin, jako jsou březí kočky a rostoucí koťata. Před použitím nebo před prodloužením doby používání se doporučuje vyžádat si stanovisko veterinárního lékaře.

EAN: 7613035184992

Výrobce: Nestlé Purina PetCare, Montfort, Francie, www.nestle.cz, www.purina.cz

Purina PRO PLAN VD Cat RenalFunction   1.5kg
veterinární doplňek stravy
Státní ústav pro kontrolu léčiv, Šrobárova 48, 100 41 Praha 10, www.sukl.cz

Hlášení nežádoucích účinků Informační povinnosti o EET
© Česká lékárna Holding a.s. Všechna práva vyhrazena.

info  Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.