800 200 205 Po–Pá od 07:30 do 16:30 [email protected]
0,00 Kč
měna
0

Purina PRO PLAN VD Dog Renal Function konzerva 400g

50070903
Purina PRO PLAN VD Dog Renal Function konzerva 400g
69 Kč
Cena včetně DPH

Složení: Maso a vedlejší výrobky živočišného původu, obiloviny, oleje a tuky, vejce a vedlejší vaječné výrobky, cukry, minerální látky. Zdroje bílkovin: játra, srdce, kukuřice, vaječný prášek, rýže, krůta

Popis : Canine NF Renal Function je kompletní veterinární dietní krmivo pro podporu psů s chronickým onemocněním ledvin. Receptura Canine NF Renal Function má snížený obsah fosforu, protože fosfor prokazatelně přispívá k progresi onemocnění. Snížený obsah vysoce kvalitních bílkovin pomáhá snížit tvorbu toxinů a napomáhá také při udržení svalové hmoty. Omega-3 mastné kyseliny pomáhají snižovat hypertenzi v glomerulech a působí na ledviny protizánětlivě. Dietní krmivo Canine NF Renal Function není určeno psům, kteří potřebují vysoký příjem fosforu a bílkovin, jako jsou březí feny a rostoucí štěňata. Před použitím nebo před prodloužením doby používání se doporučuje vyžádat si stanovisko veterinárního lékaře.

EAN: 7613035181465

Výrobce: Nestlé Purina PetCare, Montfort, Francie, www.nestle.cz, www.purina.cz

ALAVIS 5 kloubní výživa pro psy a kočky tbl 90
veterinární doplňek stravy
Purina PRO PLAN VD Dog Renal Function  3kg
veterinární doplňek stravy
Státní ústav pro kontrolu léčiv, Šrobárova 48, 100 41 Praha 10, www.sukl.cz

Hlášení nežádoucích účinků Informační povinnosti o EET
© Česká lékárna Holding a.s. Všechna práva vyhrazena. v2

info  Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.