800 200 205 Po–Pá od 08:00 do 15:00 info@docsimon.cz
0,00 Kč
měna
0

Purina PRO PLAN VD Dog Joint Mobility 12kg

50094586
Purina PRO PLAN VD Dog Joint Mobility  12kg
Litujeme, ale hledané zboží není momentálně dostupné. K získání podrobnějších informací nás můžete kontaktovat na adrese info@docsimon.cz

Složení: Rýže, dehydrované bílkoviny z lososa, pšeničná mouka, dehydrované drůbeží bílkoviny, kukuřičná lepková moučka, sušená vejce, kukuřice, vedlejší výrobky živočišného původu, rybí tuk, hrachová vláknina, živočišný tuk, minerální látky.

Popis : Canine JM Joint Mobility je kompletní krmivo pro podporu zdravých a pohyblivých kloubů u psů jakéhokoliv věku, včetně štěňat. Je vhodné pro plemena, která jsou vnímavá k postižení kloubů. Krmivo Canine JM Joint Mobility je speciálně vytvořeno se zvýšeným obsahem omega-3 mastných kyselin, včetně EPA, pro působení proti zánětu v kloubech. Je prokázáno, že následně dochází ke zlepšení chůze u psů se sníženou pohyblivostí kloubů, celkově se zlepšuje pohyblivost a kvalita života. Canine JM Joint Mobility obsahuje zdroje glukosaminu a chondroitinu, stavebních kamenů pro chrupavky. Canine JM Joint Mobility může být také použito jako redukční dieta díky vysokému obsahu bílkovin v poměru ke kaloriím a střednímu obsahu tuku, které pomáhají psům při dosažení a udržení štíhlé tělesné kondice, což snižuje zátěž kloubů a následně zlepšuje pohyblivost u citlivých plemen. Canine JM Joint Mobility není vhodné pro psy se selháním ledvin. Před použitím nebo před prodloužením doby používání se doporučuje vyžádat si stanovisko veterinárního lékaře.

EAN: 8002205417517

Výrobce: Nestlé Purina PetCare, Montfort, Francie, www.nestle.cz, www.purina.cz

Aptus APTOBALANCE prášek 140g a.u.v.
Aptus APTOBALANCE prášek 140g a.u.v.
veterinární doplňek stravy
Aptus ATTAPECTIN tablety 30 a.u.v.
Aptus ATTAPECTIN tablety 30 a.u.v.
veterinární doplňek stravy
Státní ústav pro kontrolu léčiv, Šrobárova 48, 100 41 Praha 10, www.sukl.cz

Hlášení nežádoucích účinků Informační povinnosti o EET
© Česká lékárna Holding a.s. Všechna práva vyhrazena. v2

info  Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.