800 200 205 Po–Pá od 07:30 do 16:30 [email protected]
0,00 Kč
měna
0
Vážení zákazníci, z důvodu nadměrného počtu objednávek a omezenému fungování našich dodavatelů mohou být vaše zásilky opožděny a upraveny. Děláme maximum pro jejich včasné vyřízení. Děkujeme za pochopení.

PHYSIOMER Baby Hypertonic 60ml

50075814

Zdravotnický prostředek více o legislativěinfo

PHYSIOMER Baby Hypertonic 60ml
219 Kč
Cena včetně DPH

Složení: 100% přírodní izotonická mořská voda. Koncentrace soli odpovídá 22g/l chloridu sodného.

Popis: PHYSIOMER Baby je přírodní izotonická mořská voda ve spreji. Snižuje otok tím, že odvádí nadbytečnou tekutinu ze zduřelé sliznice. Snižuje závažnost nosních příznaků a jejich průběh. Snižuje frekvenci užívání lokálních léků. PHYSIOMER Baby je jemný sprej s aplikační tryskou, jejíž tvar je přizpůsoben dětskému nosu. Díky očištění nosních cest pomáhá předcházet nosním infekcím a jejich šíření do uší a celých dýchacích cest. PHYSIOMER Baby je zcela bezpečný. Není návykový. Nevysušuje ani nepoškozuje nosní sliznici. Neobsahuje chemické ani konzervační látky. Bez hnacího plynu. Použití: Jedno vstříknutí do každé nosní dírky 1krát denně jako součást denní hygieny. V případě rýmy a ucpaného nosu zvyšte dávkování na jedno vstříknutí 2 – 4krát denně do každé nosní dírky. PHYSIOMER Baby je určen pro děti od 1 měsíce.

EAN: 3564300001954

Výrobce: Laboratoire de la Mer, Saint-Malo, Francie, Saint-Malo, Francie

STÉRIMAR BÉBÉ nosní spray 100ml
zdravotnický prostředek
STÉRIMAR Cu nosní spray 50ml
zdravotnický prostředek
Státní ústav pro kontrolu léčiv, Šrobárova 48, 100 41 Praha 10, www.sukl.cz

Hlášení nežádoucích účinků Informační povinnosti o EET
© Česká lékárna Holding a.s. Všechna práva vyhrazena. v2

info  Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.