800 200 205 Po–Pá od 07:30 do 16:30 info@docsimon.cz
0,00 Kč
měna
0

PHARMATEX vaginální globule 10x 18,9mg

50014561

Registrovaný léčivý přípravek více o legislativěinfo

PHARMATEX vaginální globule 10x 18,9mg
-16%
běžná cena 309 Kč
ušetříte 16%
259 Kč
Cena včetně DPH

Aplikační forma: vaginální přípravky (čípky, krémy, tablety a prášky)

Indikační skupina: kontraceptiva

Účinná látka: Benzalkonii chloridi solutio 500 g/l 0,0378 g

Těhotenství a kojení: Poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem dříve, než začnete užívat jakýkoliv lék. Tento přípravek je možné používat během těhotenství a kojení, protože benzalkonium chlorid neprochází do krve.

Expediční minimum: PHARMATEX : Lokální (místní) kontraceptivum se spermicidním účinkem (ničícím oplozovací schopnost spermií). Globule začnou účinkovat po 5 minutách a od tohoto okamžiku poskytují kontracepční ochranu po dobu nejméně 4 hodin.Použití přípravku Pharmatex vaginální globule se doporučuje ženám v plodném věku zejména v následujících případech: pokud žena nesmí dočasně nebo trvale užívat perorální antikoncepci (antikoncepční tablety), pokud žena nesmí používat nitroděložní tělísko (a to i z důvodu jeho nesnášenlivosti), antikoncepční metoda v období po porodu nebo potratu a v období před menopauzou (tj. před ukončením pravidelného menstruačního krvácení u žen v klimakteriu), příležitostná antikoncepční metoda při náhodném (epizodním) pohlavním styku nebo v případě, že žena zapomněla užít antikoncepční tabletu (v takovém případě je nutno používat obě antikoncepční metody do konce menstruačního cyklu), použití v kombinaci s nitroděložním tělískem (zejména u žen, které užívají nesteroidní protizánětlivé léky).

Doporučené dávkování: Vždy používejte tento přípravek přesně v souladu s příbalovou informací nebo podle pokynů svého lékaře nebo lékárníka. Pokud si nejste jistá, poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem. Před použitím přípravku si důkladně přečtěte všechny informace uvedené v této příbalové informaci, zejména pokyny ke správnému používání tohoto přípravku. Obvyklá dávka přípravku je jedna vaginální globule před každým pohlavním stykem. Před každým pohlavním stykem použijte novou globuli bez ohledu na období menstruačního cyklu.

EAN: 3400970001088

Výrobce: Innothera Chouzy, Chouzy sur Cisse, Francie

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK. POUŽITÍ LÉKŮ KONZULTUJTE S LÉKAŘEM NEBO LÉKÁRNÍKEM.

Parametry
SUKL názevPHARMATEX VAGINALNI GLOBULE 18,9MG VAG GLB 10
SUKL kód0012455

PHARMATEX VAGINÁLNÍ GLOBULE glo vag 10x18,9mg
PHARMATEX vaginální krém 72g
registrovaný léčivý přípravek
Ověření internetových stránek a lékárny:
SUKL
Státní ústav pro kontrolu léčiv, Šrobárova 48, 100 41 Praha 10, www.sukl.cz

Hlášení nežádoucích účinků Informační povinnosti o EET
© Česká lékárna Holding a.s. Všechna práva vyhrazena. v2

info  Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.