800 200 205 Po–Pá od 08:00 do 15:00 info@docsimon.cz
0,00 Kč
měna
0

PANTHENOL spray 130g

50098060

Registrovaný léčivý přípravek více o legislativěinfo

PANTHENOL spray 130g
DOPRODEJ poslední kus
Litujeme, ale hledané zboží není momentálně dostupné. K získání podrobnějších informací nás můžete kontaktovat na adrese info@docsimon.cz

maximální počet na objednávku: 1

Aplikační forma: tekutiny pro vnější použití (roztoky,spreje, emulze)

Indikační skupina: dermatologika
vitaminy

Účinná látka: Dexpanthenolum 4,63g ve 100 g spreje

Těhotenství a kojení: Pokud jste těhotná nebo kojíte, domníváte se, že můžete být těhotná, nebo plánujete otěhotnět, poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem dříve, než začnete tento přípravek používat. Panthenol Spray mohou používat i těhotné a kojící ženy.

Expediční minimum: PANTHENOL spray : dexpanthenol je analog kyseliny panthotenové (vitamín B5), který se podílí na řadě reakcí v organismu a je potřebný pro normální činnost epitelu (povrchových kožních a slizničních buněk.) Panthenol Spray podporuje hojení kůže a sliznic, tj. poranění kůže jako odřeniny, popáleniny, opaření, aseptické operační rány, špatně se hojící kožní transplantáty, trhliny v kůži u málo elastické pokožky – fisúry, ragády (praskliny, trhliny). Dále napomáhá léčení puchýřovitých zánětů kůže, zánětů kůže vyvolaných slunečním zářením a oparů způsobených slunečním zářením. Přípravek mohou užívat dospělí, mladiství a může být použit (pod dohledem dospělých) u dětí všech věkových skupin. Panthenol Spray mohou používat i těhotné a kojící ženy.

Doporučené dávkování: Vždy používejte tento přípravek přesně v souladu s příbalovou informací nebo podle pokynů svého lékaře nebo lékárníka. Pokud si nejste jistý(á), poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem. Pokud lékař nedoporučí jinak, nanáší se přípravek na postižené místo několikrát denně ze vzdálenosti 10–20 cm. Při aplikaci přípravku držte nádobu svisle, dávkovacím ventilem nahoru. Před každým použitím nádobu silně protřepte. Bez porady s lékařem můžete přípravek používat na nemocnou kůži nejdéle 14 dní.

EAN: 3830044946814

Výrobce: Dr. Gerhard Mann Chem-pharm Fabrik GmbH, Berlín, Německo, www.bausch.cz

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK. POUŽITÍ LÉKŮ KONZULTUJTE S LÉKAŘEM NEBO LÉKÁRNÍKEM.

Parametry
SUKL názevPANTHENOL SPRAY 46,3MG/G DRM SPR SUS 130G
SUKL kód0216228

PANTHENOL SPRAY drm spr sus 1x130gm
Ověření internetových stránek a lékárny:
SUKL
Státní ústav pro kontrolu léčiv, Šrobárova 48, 100 41 Praha 10, www.sukl.cz

Hlášení nežádoucích účinků Informační povinnosti o EET
© Česká lékárna Holding a.s. Všechna práva vyhrazena. v2

info  Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.