800 200 205 Po–Pá od 07:30 do 16:30 info@docsimon.cz
0,00 Kč
měna
0

OILATUM EMOLLIENT přísada do koupele 500ml

50102227

Registrovaný léčivý přípravek více o legislativěinfo

OILATUM EMOLLIENT přísada do koupele 500ml
257 Kč
Cena včetně DPH
Litujeme, ale hledané zboží není momentálně dostupné. K získání podrobnějších informací nás můžete kontaktovat na adrese info@docsimon.cz

Aplikační forma: tekutiny pro vnější použití (roztoky,spreje, emulze)

Indikační skupina: dermatologika

Účinná látka: Paraffinum perliquidum 634mg v 1g (63.4%)

Těhotenství a kojení: K dispozici nejsou žádné informace týkající se bezpečnosti přípravku OILATUM EMOLLIENT u těhotných žen. Pokud jste těhotná nebo plánujete otěhotnět, sdělte to svému lékaři. Pokud otěhotníte v průběhu léčby přípravkem OILATUM EMOLLIENT, sdělte to svému lékaři. Není známo, zda mohou složky přípravku OILATUM EMOLLIENT procházet do mateřského mléka. Pokud kojíte, musíte se před použitím přípravku OILATUM EMOLLIENT poradit se svým lékařem. Pokud při používání přípravku OILATUM EMOLLIENT kojíte, ujistěte se, že jste si před kojením omyla veškeré zbytky přípravku OILATUM EMOLLIENT z prsů.

Expediční minimum: Používá se k léčbě a zklidnění při onemocněních kůže, která se projevují suchou, svědivou a zánětlivě změněnou pokožkou, jako je ekzém a dermatitida, ichtióza (dědičné kožní onemocnění) a stařecký pruritus (svědění kůže, které se může objevit u starších pacientů). Přípravek je zvláště vhodný v případě, že jsou tato onemocnění rozšířena na velké plochy těla. Účinkuje dvěma způsoby: zklidňuje podráždění, zvláčňuje kůži a obnovuje přirozený tonus. Vytváří na povrchu tenký ochranný olejový film, který zachycuje vlhkost v kůži a brání tak jejímu vysychání.

Doporučené dávkování: Přípravek OILATUM EMOLLIENT musíte používat vždy s vodou. Přidejte jej do vany, nebo ho naneste na vlhkou kůži. Doba koupele by měla být 10 - 20 minut. Doporučuje se teplá lázeň (odpovídající teplotě lidského těla), ne horká. Pokud ho používáte k očištění kůže, musíte si kůži před nanesením přípravku OILATUM EMOLLIENT namočit. Současně s použitím přípravku OILATUM EMOLLIENT nepoužívejte mýdlo.

EAN: 8596149000688

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK. POUŽITÍ LÉKŮ KONZULTUJTE S LÉKAŘEM NEBO LÉKÁRNÍKEM.

Parametry
SUKL názevOILATUM EMOLLIENT ADT BAL 1X500ML
SUKL kód0208822

OILATUM EMOLLIENT ADT BAL 1X500ML
LINOLA-FETT OLBAD koupelový olej 400ml
registrovaný léčivý přípravek
Ověření internetových stránek a lékárny:
SUKL
Státní ústav pro kontrolu léčiv, Šrobárova 48, 100 41 Praha 10, www.sukl.cz

Hlášení nežádoucích účinků Informační povinnosti o EET
© Česká lékárna Holding a.s. Všechna práva vyhrazena.

info  Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.