800 200 205 Po–Pá od 07:30 do 16:30 [email protected]
0,00 Kč
měna
0

OCTENISEPT kožní sprej, roztok 250ml

50075361

Registrovaný léčivý přípravek více o legislativěinfo

OCTENISEPT kožní sprej, roztok 250ml
245 Kč
Cena včetně DPH
Litujeme, ale hledané zboží není momentálně dostupné. K získání podrobnějších informací nás můžete kontaktovat na adrese [email protected]

Jiné označení: OCTENISEPT 0,1 G/100 G KOŽNÍ SPREJ, ROZTOK

Aplikační forma: tekutiny pro vnější použití (roztoky,spreje, emulze)

Indikační skupina: antiseptika, dezinficiencia

Účinná látka: Octenidini dihydrochloridum, phenoxyethanolum.

Těhotenství a kojení: Současné zkušenosti s použitím přípravku Octenisept během těhotenství u lidí nenaznačují žádné škodlivé účinky. Údaje týkající se použití Octeniseptu během kojení nejsou k dispozici. V rámci opatrnosti nepoužívejte Octenisept 0,1g/100g kožní sprej, roztok během prvních tří měsíců těhotenství nebo v oblasti prsu po dobu kojení .

Expediční minimum: Octenisept je antiseptický roztok pro lokální (místní) použití. Používá se opakovaně po omezenou dobu na hubení bakterií a plísní a slouží jako aseptická příprava sliznic a přilehlých oblastí kůže před chirurgickými výkony v oblasti genitálií a vylučovacích orgánů, včetně zavedení močového katétru, a pro opakované, časově omezené odstranění mikroorganismů, jako jsou bakterie a plísně v ranách, a na podporu hojení ran. Octenisept lze aplikovat na rány, kůži a sliznice a přilehlou pokožku po dobu až 14 dnů. Použití bez doporučení lékaře: Antiseptické ošetření neporušené kůže a povrchových zranění dětí, dospívajících a dospělých (jako jsou např. odřeniny, škrábance, drobné řezné ranky a popáleniny a po bodnutí hmyzem) i bez předchozí lékařské konsultace.

Doporučené dávkování: Octenisept se používá neředěný. Nejlepších výsledků se dosáhne aplikací bezprostředně po úrazu nebo při prvních příznacích zánětu. Pokud lékař nepředepsal jinak, aplikujte několikrát denně, aby se zabránilo infekcím nebo k ošetření ran a poranění. Pokud se rána nehojí, nebo pokud vykazuje známky zánětu nebo jiných komplikací při hojení, poraďte se, prosím, s lékařem. Bez konzultace s lékařem nepoužívejte déle než 14 dní.

EAN: 4032651214860

Výrobce: Schülke & Mayr GmbH, Norderstedt, Německo

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK. POUŽITÍ LÉKŮ KONZULTUJTE S LÉKAŘEM NEBO LÉKÁRNÍKEM.

Parametry
SUKL názevOCTENISEPT 0,1G/100G DRM SPR SOL 1X250ML
SUKL kód0158767

OCTENISEPT 0,1G/100G DRM SPR SOL 1X250ML
BRAUNOL kožní roztok 100ml
registrovaný léčivý přípravek
Ověření internetových stránek a lékárny:
SUKL
Státní ústav pro kontrolu léčiv, Šrobárova 48, 100 41 Praha 10, www.sukl.cz

Hlášení nežádoucích účinků Informační povinnosti o EET
© Česká lékárna Holding a.s. Všechna práva vyhrazena. v2

info  Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.