800 200 205 Po–Pá od 08:00 do 15:00 info@docsimon.cz
0,00 Kč
měna
0

Nutrilon Pronutra VÍCEZRNNÁ KAŠE S RÝŽOVÝMI KŘUPINKAMI 225g

50028152
Nutrilon Pronutra VÍCEZRNNÁ KAŠE S RÝŽOVÝMI KŘUPINKAMI 225g
Litujeme, ale hledané zboží není momentálně dostupné. K získání podrobnějších informací nás můžete kontaktovat na adrese info@docsimon.cz

Věková skupina: Od ukončeného 6. měsíce

Přítomnost lepku: ANO

Přítomnost mléka: ANO

Popis: Strava hraje podstatnou roli v rozvoji Vašeho děťátka. Proto je důležité, aby i vedle mléka dostávalo tu nejlepší výživu, která je vyvážená a přizpůsobená jeho potřebám. Mléčné kaše Nutrilon Vašemu děťátku nejen dodají všechny nezbytné živiny, ale také podporují jeho imunitní systém, aby se mohlo úspěšně rozvíjet. Jedině v kaších Nutrilon naleznete to nejlepší z Nutrilon mlék: Unikátní směs prebiotik scGOS/lcFOS 9:1, které přirozeně podporují zdravou střevní mikroflóru dítěte a chrání jej tak zevnitř, Všechny důležité vitamíny a minerály - jako jsou vitamíny A, C a D, které přispívají k silné imunitě. Nutrilon kaše vícezrnná s rýžovými křupinkami je díky obsahu rýžových křupinek a mixu obilnin chutným a zdravým řešením, jak zavést kousky do jídelníčku Vašeho děťátka. Přírodní mix 4 druhů obilnin. Malé kousky pro rozvoj kousání. Žádný přidaný cukr.

EAN: 8590340104183

Výrobce: Nutricia N.V., Zoetermeer, Nizozemsko, www.nutricia.cz

HAMI KAŠE MLÉČNÁ RÝŽOVÁ vanilková 225g
HAMI KAŠE MLÉČNÁ RÝŽOVÁ vanilková 225g
dětská výživa
Státní ústav pro kontrolu léčiv, Šrobárova 48, 100 41 Praha 10, www.sukl.cz

Hlášení nežádoucích účinků Informační povinnosti o EET
© Česká lékárna Holding a.s. Všechna práva vyhrazena. v2

info  Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.