800 200 205 Po–Pá od 07:30 do 16:30 info@docsimon.cz
0,00 Kč
měna
0

NIQUITIN FRESHMINT žvýkačky 100x 4mg

Léčivo více o legislativěinfo

NIQUITIN FRESHMINT žvýkačky 100x 4mg
běžná cena 659 Kč
ušetříte 16%
549 Kč
Cena včetně DPH

Aplikační forma: žvýkačky

Indikační skupina: přípravek k odvykání kouření

Účinná látka: Nicotinum 4 mg (odpovídá nicotini resinas 28,40 mg).

Těhotenství a kojení: Pokud jste těhotná, je nejlepší přestat kouřit bez použití NST. Pokud jste se však pokusila přestat kouřit a nepodařilo se Vám to, může Vám Váš lékař jako podporu Vaší snahy o odvyknutí kouření doporučit použití NST. Je to pro Vaše dítě lepší, než pokud byste nadále kouřila. Rozhodnutí o tom, zda použijete NST, má být učiněno v co nejranějším stádiu těhotenství. Přípravek používejte maximálně 2-3 měsíce. Pamatujte, že nejdůležitější je přestat kouřit. Přípravky, jako jsou žvýkačky, mohou být vhodnější než nikotinové náplasti, protože ze žvýkaček se nikotin do těla neuvolňuje trvale. Pokud však trpíte pocitem na zvracení či zvracením, mohou být pro Vás vhodné spíše náplasti.

Expediční minimum: Přípravek NiQuitin Freshmint je určen k léčbě závislosti na tabáku, neboť ulevuje od abstinenčních příznaků, včetně chuti kouřit, v době, kdy pacient odvyká kouření (viz bod 5.1). Cílem léčby je trvalé ukončení závislosti na tabáku. Přípravek NiQuitin Freshmint má být, pokud možno, používán jako součást podpůrného psychosociálního programu na odvykání kouření.

Doporučené dávkování: Dospělí (18 let a více): Nejprve používejte 8 až 12 žvýkaček denně. Žvýkejte žvýkačku vždy, když máte chuť na cigaretu. Tímto způsobem žvýkačky používejte maximálně 3 měsíce, pak postupně snižujte počet žvýkaček, které denně používáte (viz tabulka). Pokud používáte již pouze 1 nebo 2 žvýkačky denně, přestaňte je používat úplně. Poté, co přestanete kouřit, můžete občas náhle pocítit chuť na cigaretu. Pokud k tomu dojde, můžete znovu použít žvýkačku.

EAN: 8594060895697

Výrobce: Fertin Pharma A/S, Vejle, Dánsko

NIQUITIN FRESHMINT 4 MG LÉČIVÁ ŽVÝKACÍ GUMA - 209965
NIQUITIN CLEAR náplasti 7x 21mg -1.fáze-
léčivo
STOP Filtr na cigarety 120 ks
STOP Filtr na cigarety 120 ks
134 Kč
běžná cena 166 Kč
zdravotnický prostředek
Ověření internetových stránek a lékárny:
SUKL
Státní ústav pro kontrolu léčiv, Šrobárova 48, 100 41 Praha 10, www.sukl.cz

Hlášení nežádoucích účinků Informační povinnosti o EET
© Česká lékárna Holding a.s. Všechna práva vyhrazena.

info  Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.