800 200 205 Po–Pá od 07:30 do 16:30 [email protected]
0,00 Kč
měna
0
Vážení zákazníci, z důvodu nadměrného počtu objednávek a omezenému fungování našich dodavatelů mohou být vaše zásilky opožděny a upraveny. Děláme maximum pro jejich včasné vyřízení. Děkujeme za pochopení.

Magnesium lactate BIOMEDICA tbl 100x 500mg

50088601

Registrovaný léčivý přípravek více o legislativěinfo

Magnesium lactate BIOMEDICA tbl 100x 500mg
85 Kč
Cena včetně DPH

Jiné označení: MAGNESIUM LACTATE BIOMEDICA 500MG TBL NOB 100

Aplikační forma: tablety, tobolky

Indikační skupina: minerální látky

Účinná látka: Magnesii lactas dihydricus 500mg.

Těhotenství a kojení: Přípravek je možné užívat v těhotenství i během kojení, o jeho použití však musí rozhodnout lékař, který rovněž stanoví dávku a dobu podávání. Podávání přípravku ve vyšších dávkách v posledních třech měsících těhotenství může vyvolat ochablost svalstva novorozence.

Expediční minimum: Přípravek doplňuje hladinu hořčíku v organizmu. Je určen k prevenci či odstranění všech forem nedostatku hořčíku vzniklého při ztrátách hořčíku, případně při některých onemocněních (cukrovka, poruchy jaterních funkcí při zánětech jater či u alkoholismu), při jednostranné výživě apod. Na doporučení lékaře lze přípravek podle potřeby užívat v těhotenství, při kojení, při úzkostných stavech a svalových křečích. Na doporučení lékaře je vhodný i při současné dlouhodobé léčbě některými léky (jako jsou hormonální antikoncepční přípravky, některé močopudné a projímavé léky) a jako doplňkový lék u chorob oběhového systému a srdce (vysoký krevní tlak, některé poruchy srdečního rytmu), u chronických zánětlivých střevních onemocnění, migrény, předmenstruačního syndromu. Po zvážení lékařem je vhodný u těhotných žen při nespavosti, bolestech svalstva, bolestivých stazích dělohy. Přípravek mohou užívat dospělí, mladiství, děti od šesti let, těhotné a kojící ženy. Pokud se do 7 dnů nebudete cítit lépe a nevymizí obtíže (jako jsou svalové křeče, bolesti svalů, migrény apod.) nebo pokud se Vám přitíží, musíte se poradit s lékařem. Porada s lékařem je vhodná i před zahájením samoléčby.

Doporučené dávkování: Doporučená dávka pro dospělé je: k prevenci nedostatku hořčíku užívejte 2-3 tablety denně; při léčbě nedostatku hořčíku užívejte 6 tablet denně. Při těžkém nedostatku se může užívat i více, ale v takovém případě musí o dávce rozhodnout lékař; v ostatních případech užívejte 4 tablety denně. Děti nad 6 let užívají 1tabletu denně. Denní dávku u dospělých je vhodné rozdělit do 2 – 3 dávek (ráno, poledne a večer) a zapíjet dostatečným množstvím tekutiny. Tablety se obvykle polykají celé, nerozkousané. Obvyklá doba užívání přípravku je 3 – 4 týdny.

EAN: 8594002392109

Výrobce: Biomedica, spol. s.r.o., Praha, Česká republika, www.bio-medica.eu

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK. POUŽITÍ LÉKŮ KONZULTUJTE S LÉKAŘEM NEBO LÉKÁRNÍKEM.

Parametry
SUKL názevMAGNESIUM LACTATE BIOMEDICA 500MG TBL NOB 100
SUKL kód0186334

MAGNE B6 tbl 50
registrovaný léčivý přípravek
MAGNEROT tbl 20
registrovaný léčivý přípravek
Ověření internetových stránek a lékárny:
SUKL
Státní ústav pro kontrolu léčiv, Šrobárova 48, 100 41 Praha 10, www.sukl.cz

Hlášení nežádoucích účinků Informační povinnosti o EET
© Česká lékárna Holding a.s. Všechna práva vyhrazena. v2

info  Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.