800 200 205 Po–Pá od 07:30 do 16:30 info@docsimon.cz
0,00 Kč
měna
0

La Roche-Posay KERIUM Shampooing-Creme krémový šampon 200ml

50010742
La Roche-Posay KERIUM Shampooing-Creme krémový šampon 200ml
359 Kč
Cena včetně DPH
Litujeme, ale hledané zboží není momentálně dostupné. K získání podrobnějších informací nás můžete kontaktovat na adrese info@docsimon.cz

Složení: LHA

Popis: La Roche-Posay KERIUM Shampooing-Creme : revoluční řešení v boji proti lupům s peelingovým účinkem. Povrchový účinek zajišťuje LHA, patentovaná látka využívaná v dermatologii. Jemnou mikroexfoliací přímo u vlasových kořínků reguluje nadměrné olupování vlasové pokožky. Již po 1 týdnu používání viditelně odstraňuje i přetrvávající lupy. Nedráždí. Vlasková pokožka zbavená lupů je pak lépe schopna absorbovat další ozdravné látky. Hluobkový účinek šamponu zajišťuje technologie cíleného působení na vlasový kořínek. Aktivní látky obsažené v mikročásticích pronikají hluboko k vlasovým kořínkům a tím zamezují vzniku lupů. Krémový šampon Kerium je vhodný na občasné suché lupy. Obsahuje komplex proti vysušování vlasové pokožky. Je vhodný pro kažkodenní použití.

EAN: 3433422407282

Výrobce: La Roche-Posay Laboratoire Pharmaceutique, La Roche Posay, Francie, www.loreal.cz, www.laroche-posay.cz

Státní ústav pro kontrolu léčiv, Šrobárova 48, 100 41 Praha 10, www.sukl.cz

Hlášení nežádoucích účinků Informační povinnosti o EET
© Česká lékárna Holding a.s. Všechna práva vyhrazena. v2

info  Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.