800 200 205 Po–Pá od 07:30 do 16:30 [email protected]
0,00 Kč
měna
0

La Roche-Posay ANTHELIOS SPF 50+ Anti-imperfections gel-krém 50ml

50112215
La Roche-Posay ANTHELIOS SPF 50+ Anti-imperfections gel-krém 50ml
-30%
běžná cena 489 Kč
ušetříte 30%
339 Kč
Cena včetně DPH

Složení: Ultra suchá textura je speciálně vytvořená pro problematickou pleť se sklonem k akné. Zklidňuje podrážděnou pokožku. Antioxidační složení nedráždí a nedává vzniknout alergickým reakcím. Patentovaný filtrační systém Mexoplex v kombinaci s termální vodou z La Roche-Posay účinně chrání pleť proti spálení, má však také zklidňující a antioxidační vlastnosti. Obohaceno kyselinou salicylovou a niacinamidem.

Popis: La Roche-Posay Anthelios Anti-Imperfections SPF50 je opalovací gelový krém vhodný pro problematickou pleť se sklony k akné. Speciálně pro tento typ pleti je určený opalovací krém od společnosti La Roche-Posay. Šetrné složení s patentovaným filtračním systémem Mexoplex a termální vodou z La Roche-Posay nabízí ochranný faktor SPF 50+, který brání spálení pleti. Má také uklidňující a antioxidační účinky. Aplikujte těsně před výskytem na slunci. V dostatečném množství krém naneste na pokožku celého těla a rovnoměrně rozetřete. Nechejte důkladně vstřebat. Vyhněte se kontaktu s očima. Po koupání nebo při nadměrném pocení pravidelně opakovaně aplikujte, abyste zajistili maximální ochranu pokožky po celou dobu jejího vystavení slunečnímu záření.

Vlastnosti: Dermatologicky testováno.
Nekomedogenní.
Vhodné pro velmi citlivou pokožku.
Voděodolné.

EAN: 3337875651196

Výrobce: La Roche-Posay Laboratoire Pharmaceutique, La Roche Posay, Francie, www.loreal.cz, www.laroche-posay.cz

Státní ústav pro kontrolu léčiv, Šrobárova 48, 100 41 Praha 10, www.sukl.cz

Hlášení nežádoucích účinků Informační povinnosti o EET
© Česká lékárna Holding a.s. Všechna práva vyhrazena. v2

info  Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.