800 200 205 Po–Pá od 07:30 do 16:30 [email protected]
0,00 Kč
měna
0

La Roche-Posay ANTHELIOS DERMO-PEDIATRICS SPF 50+ BABY mléko dětské 50ml

50089123
La Roche-Posay ANTHELIOS DERMO-PEDIATRICS SPF 50+ BABY mléko dětské 50ml
399 Kč
Cena včetně DPH

Popis: La Roche-Posay ANTHELIOS DERMO-PEDIATRICS SPF50+ mléko (lotio) dětské : připravky ANTHELIOS DERMO-PEDIATRICS chrání děti od 6.měsíců při pobytu na slunci. Zvláštně byla testována odolnost vůči vodě, písku a potu. Snadno se nanáší, nelepí a nezanechávají mastný film. Formule vytvořená speciálně pro miminka, obbohacená máslem z karité pro hydrataci, zklidnění pokožky a posílení ochranné kožní bariéry.
Použití: Aplikujte přípravek před sluneční expozicí. Nanášejte v dostatečném množství před sluněním a opakovaně, zejména při pocení, koupání a osušení ručníkem. Neaplikujte na oční okolí. Zamezte kontaktu s textiliemi.
Upozornění: Nevystavujte kojence a malé děti přímému slunci. Pro dobrou ochranu dětí používejte pokrývku hlavy, tričko a brýle. Nepřímá sluneční expozice může být nebezpečná. Opalovací přípravky nepředstavují 100% ochranu. Produkt aplikujte těsně před odchodem z domu na nezakryté části těla dítěte. Pro udržení ochrany aplikujte opakovaně produkt v dostatečném množství, zejména při pocení. Neaplikujte v okolí očí. Při zasažení očí okamžitě vypláchněte velkým množstvím vody. Zabraňte kontaktu s textiliemi.

Vlastnosti: Dermatologicky testováno.
Hypoalergenní.

EAN: 3337872419904

Výrobce: La Roche-Posay Laboratoire Pharmaceutique, La Roche Posay, Francie, www.loreal.cz, www.laroche-posay.cz

Státní ústav pro kontrolu léčiv, Šrobárova 48, 100 41 Praha 10, www.sukl.cz

Hlášení nežádoucích účinků Informační povinnosti o EET
© Česká lékárna Holding a.s. Všechna práva vyhrazena. v2

info  Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.