800 200 205 Po–Pá od 07:30 do 16:30 info@docsimon.cz
0,00 Kč
měna
0

KOŇSKÁ mast BYLINNÉ LIHOVÉ MAZÁNÍ chladivé 400ml

KOŇSKÁ mast BYLINNÉ LIHOVÉ MAZÁNÍ chladivé 400ml
KOŇSKÁ mast BYLINNÉ LIHOVÉ MAZÁNÍ chladivé 400ml
Litujeme, ale hledané zboží není momentálně dostupné. K získání podrobnějších informací nás můžete kontaktovat na adrese info@docsimon.cz

Složení: V lihovém základu jsou extrakty z 25 bylin : kostival lékařský, kaštan koňský, arnika horská, rozmarýn lékařský, tymián obecný, měsíček lékařský, heřmánek pravý, máta peprná, šišák bajkalský, řepík lékařský, třapatka nachová, levandule, citrónový extrakt, grepový extrakt, ginkgo biloba, borůvka plod, rdesno hadí kořen, vřes černý, rybíz černý, kafr, jalovec obecný, kosodřevina, jedle bělokorá, borovice lesní, eucalyptus.

Popis: KOŇSKÁ mast BYLINNÉ LIHOVÉ MAZÁNÍ chladivé je unikátní masážní přípravek vyrobený z 25 druhů bylin a extraktů podle tradiční prověřené receptury. Bylinné lihové mazání ulevuje při bolestech kloubů, svalů a páteře a pomáhá při revmatismu, zánětech šlach, otocích kloubů a při ischiatických obtížích. Přípravek vyvolává intenzivní chladivý pocit. Líh obsažený v přípravku se po aplikaci odpařuje a díky tomu se aktivní látky rychleji dostanou do pokožky a urychlí se tak nástup účinku. Upozornění: Intenzivní zarudnutí pokožky po aplikaci je žádoucí a přirozené. Při aplikaci v oblasti křečových žil, žíly nemasírujte, pouze lehce potírejte! Vzácně se může objevit alergická reakce, v takovém případě aplikaci přerušte! Před upotřebením dobře protřepejte. Případný zákal je přirozeného původu a není na závadu.

EAN: 7640133070612

Výrobce: Herbamedicus, GmbH, Curych, Švýcarsko, www.herbamedicus.cz

KOŇSKÁ mast hřejivá 500ml
KOŇSKÁ mast hřejivá 500ml
199 Kč
běžná cena 250 Kč
kosmetika
Státní ústav pro kontrolu léčiv, Šrobárova 48, 100 41 Praha 10, www.sukl.cz

Hlášení nežádoucích účinků Informační povinnosti o EET
© Česká lékárna Holding a.s. Všechna práva vyhrazena.

info  Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.