800 200 205 Po–Pá od 07:30 do 16:30 [email protected]
0,00 Kč
měna
0

KITL Dárkové balení pro muže (Životabudič 500ml + Medovina 500ml)

50091918

Doplněk stravy více o legislativěinfo

KITL Dárkové balení pro muže (Životabudič 500ml + Medovina 500ml)
415 Kč
Cena včetně DPH

Popis : Kitl Medovina neprošla varem, uchovává si proto příznivé vlastnosti medu, ze kterého je vyrobena. Není dolihovaná, alkohol v Medovině obsažený je čistě přírodního původu. Je vyrobena ze 4 bylinek v BIO kvalitě. Bylinky jsou v Medovině macerovány, díky nim má výrobek svojí typickou chuť. Medovina je slazena pouze a jen hroznovou šťávou, neobsahuje žádný cukr řepný nebo umělá sladidla. Stejně tak není dobarvovaná, zachovává si přirozenou barvu. Kitl Medovina je skvělá na prohřátí těla i duše při dlouhých zimních večerech. Kitl Životabudič je sirup na povzbuzení. Vyrábí se ze zahuštěné hroznové šťávy a pěti léčivých bylinek s povzbuzujícími účinky. Sirup obsahuje přírodní kofein z bylin a velké množství hroznového cukru. Výrobek neobsahuje alkohol. Obsažené byliny: rozchodnice růžová, paulínie nápojná, sibiřský ženšen, jahodník lesní, kotvičník zemní. Kitl Životabudič povzbuzuje, působí jak na fyzickou stránku organismu, tak na jeho stránku mentální. Doporučujeme jej užívat na posilnění po ránu nebo ve chvílích únavy.

Doporučené dávkování: Životabudič: Doporučená denní dávka je 40 ml, což odpovídá 4 polévkovým lžícím (přesnou dávku lze taktéž odměřit pomocí rysek na okraji etikety). Nápoj můžete ředit, ideálně v poměru 1 : 8, s kvalitní vodou nebo s čajem.

Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování.
Přípravek není určen k používaní jako náhrada vyvážené a pestré stravy.
Uchovávat mimo dosah dětí!

EAN: 8595251000838

Výrobce: Kitl s.r.o., Jablonec nad Nisou, Česká republika

KITL Apatyka 3x 500ml
doplněk stravy
Státní ústav pro kontrolu léčiv, Šrobárova 48, 100 41 Praha 10, www.sukl.cz

Hlášení nežádoucích účinků Informační povinnosti o EET
© Česká lékárna Holding a.s. Všechna práva vyhrazena. v2

info  Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.