800 200 205 Po–Pá od 07:30 do 16:30 info@docsimon.cz
0,00 Kč
měna
0

Imunit Swiss Laktobacily Junior 30 + 6 tobolek

Doplňek stravy více o legislativěinfo

Imunit Swiss Laktobacily Junior 30 + 6 tobolek
Litujeme, ale hledané zboží není momentálně dostupné. K získání podrobnějších informací nás můžete kontaktovat na adrese info@docsimon.cz

Složení: 5 probiotických kmenů/ 1 miliarda laktobacilů a bifidobakterií v 1 tabletě (Lactobacillus rhamnosus, Bifidobacterium bifidum, Lactobacillus casei, Bifidobacterium longum, Lactobacillus acidophilus), inulín, extrakt z plodu fenyklu obecného.

Popis : Imunit Swiss Laktobacily Junior doplněk stravy obsahuje jedinečnou účinnou složku Jogokult FENYKL (kombinace 5 kmenů probiotických kultur /Lactobacillus rhamnosus, Bifidobacterium bifidum, Lactobacillus casei, Bifidobacterium longum, Lactobacillus acidophilus /, prebiotickou dietní vlákninu – inulín a extrakt z plodu fenyklu), která přirozeně a šetrně reguluje trávení a posiluje obranyschopnost dětí. Doporučená denní dávka (2 tablety) celkem obsahuje 2 miliardy aktivních a dětskému organismu prospěšných probiotických mikroorganismů, které jsou chráněny ochrannou vrstvou – vyrobenou speciální technologií tzv. enkapsulace (Encaps protect system), která chrání probiotické mikroorganizmy před agresivními žaludečními kyselinami. Probiotické mikroorganizmy tak zůstávají aktivní i po průchodu žaludkem. Probiotika pak působí až ve střevech, kde přirozeně plní důležité funkce.

Doporučené dávkování: Je vhodné užívat jednu až dvě tobolky denně nejlépe po jídle a zapít dostatečným množstvím tekutin.

Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování.
Přípravek není určen k používaní jako náhrada vyvážené a pestré stravy.
Uchovávat mimo dosah dětí!
Přípravek není určen pro děti do 3 let.

EAN: 8594059733597

Výrobce: Simply You Pharmaceuticals a.s., Praha, Česká republika, www.simply-you.cz

Swiss LAKTOBACÍLKY BABY cps 15
Swiss LAKTOBACÍLKY BABY cps 15
89 Kč
běžná cena 99 Kč
doplňek stravy
Státní ústav pro kontrolu léčiv, Šrobárova 48, 100 41 Praha 10, www.sukl.cz

Hlášení nežádoucích účinků Informační povinnosti o EET
© Česká lékárna Holding a.s. Všechna práva vyhrazena.

info  Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.