800 200 205 Po–Pá od 07:30 do 17:00 info@docsimon.cz
0,00 Kč
měna
0

Imunit Swiss Laktobacily Junior 30 + 6 tobolek

Doplňek stravy více o legislativěinfo

Imunit Swiss Laktobacily Junior 30 + 6 tobolek
Litujeme, ale hledané zboží není momentálně dostupné. K získání podrobnějších informací nás můžete kontaktovat na adrese info@docsimon.cz

Složení: 5 probiotických kmenů/ 1 miliarda laktobacilů a bifidobakterií v 1 tabletě (Lactobacillus rhamnosus, Bifidobacterium bifidum, Lactobacillus casei, Bifidobacterium longum, Lactobacillus acidophilus), inulín, extrakt z plodu fenyklu obecného.

Popis : Imunit Swiss Laktobacily Junior doplněk stravy obsahuje jedinečnou účinnou složku Jogokult FENYKL (kombinace 5 kmenů probiotických kultur /Lactobacillus rhamnosus, Bifidobacterium bifidum, Lactobacillus casei, Bifidobacterium longum, Lactobacillus acidophilus /, prebiotickou dietní vlákninu – inulín a extrakt z plodu fenyklu), která přirozeně a šetrně reguluje trávení a posiluje obranyschopnost dětí. Doporučená denní dávka (2 tablety) celkem obsahuje 2 miliardy aktivních a dětskému organismu prospěšných probiotických mikroorganismů, které jsou chráněny ochrannou vrstvou – vyrobenou speciální technologií tzv. enkapsulace (Encaps protect system), která chrání probiotické mikroorganizmy před agresivními žaludečními kyselinami. Probiotické mikroorganizmy tak zůstávají aktivní i po průchodu žaludkem. Probiotika pak působí až ve střevech, kde přirozeně plní důležité funkce.

Doporučené dávkování: Je vhodné užívat jednu až dvě tobolky denně nejlépe po jídle a zapít dostatečným množstvím tekutin.

Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování.
Přípravek není určen k používaní jako náhrada vyvážené a pestré stravy.
Uchovávat mimo dosah dětí!
Přípravek není určen pro děti do 3 let.

EAN: 8594059733597

Výrobce: Simply You Pharmaceuticals a.s., Praha, Česká republika, www.simply-you.cz

Státní ústav pro kontrolu léčiv, Šrobárova 48, 100 41 Praha 10, www.sukl.cz

Hlášení nežádoucích účinků Informační povinnosti o EET
© Česká lékárna Holding a.s. Všechna práva vyhrazena.