800 200 205 Po–Pá od 08:00 do 15:00 info@docsimon.cz
0,00 Kč
měna
0

HUMANA HN proti průjmu 300g

50094572
HUMANA HN proti průjmu 300g
Litujeme, ale hledané zboží není momentálně dostupné. K získání podrobnějších informací nás můžete kontaktovat na adrese info@docsimon.cz

Věková skupina: Od narození

Přítomnost lepku: NE

Přítomnost mléka: ANO

Popis: HUMANA HN (H.N.) : pokračovací kojenecké mléko s obsahem živých probiotických bakterií, které prokazatelně posilují obranyschopnost miminka. Pomáhají zmenšovat případné problémy s trávením (průjem). Humana HN výživa je speciální výživa určená jako jediný zdroj výživy a jako doplňková výživa v případech průjmových onemocnění. V důsledku nízkého obsahu tuku a vysokého obsahu vlákniny, pocházející z banánů, je Humana HN přizpůsobena ve zvýšené míře požadavkům na výživu kojenců postižených průjmy, přičemž urychluje normalizaci stolice. Humana HN je dobře snášena a chutná příjemně po banánech. Tento výrobek umožní v krátké době dosažení původní hmotnosti. Užití :Humana HN je určena k dietnímu postupu při kojenecké dyspepsii (průjmové onemocnění), pň celiakii, při jiných poruchách výživy různého původu u kojenců, malých dětí i dospělých, v rámci dietního plánu. Potravina pro zvláštní výživu. Je vhodná pro výživu kojenců od narození, nemohou-li být kojeni. Pro výživu kojenců je nejpřirozenější a nejvýhodnější stravou, zastoupením svých živin a jejich kvalitou, mateřské mléko. Výrobek by měl být používán na základě doporučení lékaře nebo osoby kvalifikované v oblasti výživy lidí, farmacie nebo péče o matku a dítě. Pro zdraví kojenců je důležité důsledné dodržování návodu na přípravu a dalších doporučení výrobce.

EAN: 4031244787170

Výrobce: Humana GmbH, Herford, Německo, www.humana.de/nc/en

HIPP ORS 200 (mrkvovo-rýžový odvar) proti průjmu 200ml
HIPP ORS 200 (mrkvovo-rýžový odvar) proti průjmu 200ml
dětská výživa
KULÍŠEK sáčky 10x 6.8g
KULÍŠEK sáčky 10x 6.8g
doplněk stravy
SMECTA sáčky 10 ks
SMECTA sáčky 10 ks
registrovaný léčivý přípravek
Státní ústav pro kontrolu léčiv, Šrobárova 48, 100 41 Praha 10, www.sukl.cz

Hlášení nežádoucích účinků Informační povinnosti o EET
© Česká lékárna Holding a.s. Všechna práva vyhrazena. v2

info  Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.