800 200 205 Po–Pá od 07:30 do 16:30 info@docsimon.cz
0,00 Kč
měna
0

HUMANA HN proti průjmu 300g

50094572
HUMANA HN proti průjmu 300g
34 Kč
(11,33 Kč / 100 g)
Cena včetně DPH
Litujeme, ale hledané zboží není momentálně dostupné. K získání podrobnějších informací nás můžete kontaktovat na adrese info@docsimon.cz

Věková skupina: Od narození

Přítomnost lepku: NE

Přítomnost mléka: ANO

Popis: HUMANA HN (H.N.) : pokračovací kojenecké mléko s obsahem živých probiotických bakterií, které prokazatelně posilují obranyschopnost miminka. Pomáhají zmenšovat případné problémy s trávením (průjem). Humana HN výživa je speciální výživa určená jako jediný zdroj výživy a jako doplňková výživa v případech průjmových onemocnění. V důsledku nízkého obsahu tuku a vysokého obsahu vlákniny, pocházející z banánů, je Humana HN přizpůsobena ve zvýšené míře požadavkům na výživu kojenců postižených průjmy, přičemž urychluje normalizaci stolice. Humana HN je dobře snášena a chutná příjemně po banánech. Tento výrobek umožní v krátké době dosažení původní hmotnosti. Užití :Humana HN je určena k dietnímu postupu při kojenecké dyspepsii (průjmové onemocnění), pň celiakii, při jiných poruchách výživy různého původu u kojenců, malých dětí i dospělých, v rámci dietního plánu. Potravina pro zvláštní výživu. Je vhodná pro výživu kojenců od narození, nemohou-li být kojeni. Pro výživu kojenců je nejpřirozenější a nejvýhodnější stravou, zastoupením svých živin a jejich kvalitou, mateřské mléko. Výrobek by měl být používán na základě doporučení lékaře nebo osoby kvalifikované v oblasti výživy lidí, farmacie nebo péče o matku a dítě. Pro zdraví kojenců je důležité důsledné dodržování návodu na přípravu a dalších doporučení výrobce.

EAN: 4031244787170

Výrobce: Humana GmbH, Herford, Německo, www.humana.de/nc/en

KULÍŠEK sáčky 10x 6.8g
doplněk stravy
SMECTA sáčky 10 ks
registrovaný léčivý přípravek
Státní ústav pro kontrolu léčiv, Šrobárova 48, 100 41 Praha 10, www.sukl.cz

Hlášení nežádoucích účinků Informační povinnosti o EET
© Česká lékárna Holding a.s. Všechna práva vyhrazena. v2

info  Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.