800 200 205 Po–Pá od 07:30 do 17:00 info@docsimon.cz
0,00 Kč
měna
0

HOUBOVÉ quarteto s Reishi cps 60

HOUBOVÉ quarteto s Reishi cps 60
běžná cena 398 Kč
ušetříte 29%
279 Kč
Cena včetně DPH

Složení: 150mg 100% čistého prášku ze 4 léčivých hub: SHII-TAKE (Lentinula edodes), Korálovec ježatý (Hericium erinaceus), Hnojník obecný (Coprinus comatus), Reishi (Ganoderma lucidum) v 1 kapsli.

Popis : HOUBOVÉ QUARTETO je produkt s obsahem čtyř zdraví prospěšných hub doplněný o další vzácné byliny rozchodnici a leuzeu. Kombinací 4 druhů hub: shii-take, korálovec ježatý, hnojník obecný, reishi můžete upevnit zdraví před vyčerpáním a únavou, dodat životní vitalitu celkově oslabenému organizmu. Shii-take (Lentinula edodes) obsahuje velice účinnou látku lentinan – betaglukan izolovaný z plodnic shii-take – která se hojně využívá jako doplněk stravy v asijských zemích. Korálovec ježatý (Hericium erinaceus) je velmi vzácná houba, bohatá na polysacharidy a polypeptidy. Dále má vysoký obsah vlákniny, kterou lidský organizmus dokáže využít pro správné fungování zažívání. Hnojník obecný (Coprinus comatus) se vyznačuje zejména vysokou výživovou hodnotou. Reishi (Ganoderma lucidum) pomáhá podporovat přirozenou obranyschopnost organizmu a přispívá k udržení zdravých oběhových funkcí. Rozchodnice růžová (Rhodiola rosea) pomáhá podporovat potenci, pomáhá organizmu vyrovnat se s emočním stresem a fyzickou námahou. Leuzea saflorová (Rhaponticum carthamoides) zvyšuje adaptibilitu organizmu v extrémních a stresových situacích, stimuluje duševní funkce a povzbuzuje tělo.

Doporučené dávkování: 1 kapsle 2x denně před jídlem po dobu 1-3 měsíců. Kapsle se polykají a zapíjejí vodou, obsah kapsle je také možné nasypat do jídla nebo do vody.

Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování.
Přípravek není určen k používaní jako náhrada vyvážené a pestré stravy.
Přípravek není určen pro děti do 3 let.

EAN: 8594006897037

Výrobce: Terezia Company s.r.o., Praha, Česká republika, www.vegi.cz

Ostropestřec + Reishi cps 60
Ostropestřec + Reishi cps 60
189 Kč
běžná cena 245 Kč
doplňek stravy
Walmark OSTROPESTŘEC MARIÁNSKÝ 1000mg tbl 60
doplňek stravy
Státní ústav pro kontrolu léčiv, Šrobárova 48, 100 41 Praha 10, www.sukl.cz

Hlášení nežádoucích účinků Informační povinnosti o EET
© Česká lékárna Holding a.s. Všechna práva vyhrazena.