800 200 205 Po–Pá od 07:30 do 16:30 info@docsimon.cz
0,00 Kč
měna
0

GS Triurin cps 60

50062590

Doplněk stravy více o legislativěinfo

GS Triurin cps 60
209 Kč
(3,48 Kč / 1 kus(tbl))
Cena včetně DPH

Složení: Standardizované extrakty z brusinek 250 mg, medvědice lékařské 25 mg, kořene kopřivy dvoudomé 25 mg, echinacey (třapatky nachové) 25 mg v kapsli.

Popis : GS Triurin je doplněk stravy s obsahem bylinných složek, které přinášejí velmi účinnou pomoc pro močové cesty. Kombinace čtyř bylin, z nichž každá má svoji nezastupitelnou roli: Klikva velkoplodá (Oxycoccus macrocarpus) je cenným zdrojem přírodních látek. Medvědice lékařská (Arctostaphylos uva-ursi) zklidňuje – obsahuje vysoké množství arbutinu, který podporuje přirozené obranné mechanismy močových cest a přispívá k jejich zdraví. Kopřiva dvoudomá (Urtica dioica) čistí – podporuje tvorbu moči, což má velký význam pro udržení zdraví močových cest. Třapatka nachová (Echinacea purpurea) podporuje imunitu – rychle a účinně mobilizuje obranné mechanismy organismu.

Doporučené dávkování: 1 tabletu denně, při potížích krátkodobě 2 až 4 tablety denně. Přípravek užívejte nejlépe během jídla nebo po jídle a zapíjejte dostatečným množstvím tekutiny. Dbejte na pravidelný pitný režim během užívání. GS Triurin je bezpečný a vhodný i pro dlouhodobé užívání.

Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování.
Přípravek není určen k používaní jako náhrada vyvážené a pestré stravy.
Uchovávat mimo dosah dětí!

EAN: 8594032754915

Výrobce: Green-Swan Pharmaceuticals, Praha, Česká republika, www.grswan.cz

UROLOGICA tbl eff 20 Generica
doplněk stravy
Státní ústav pro kontrolu léčiv, Šrobárova 48, 100 41 Praha 10, www.sukl.cz

Hlášení nežádoucích účinků Informační povinnosti o EET
© Česká lékárna Holding a.s. Všechna práva vyhrazena. v2

info  Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.