800 200 205 Po–Pá od 07:30 do 16:30 info@docsimon.cz
0,00 Kč
měna
0

GS Imunostim tbl 60

50007554

Doplněk stravy více o legislativěinfo

GS Imunostim tbl 60
235 Kč
(3,92 Kč / 1 kus(tbl))
Cena včetně DPH

Složení: Směs bakteriálních lyzátů 50 mg (jde o neškodné částečky bakterií, které patří mezi nejčastější původce infekcí dýchacích cest) a vitamin C 10 mg v jedné pastilce.

Popis : GS Imunostim – účinná podpora zdraví a imunity. Obsahuje bakteriální lyzát a vitamin C. Bakteriální lyzáty se získávají z bakterií, které patří mezi nejčastější původce infekcí horních cest dýchacích. Jedná se o neškodné částečky, které samy nemohou nemoc vyvolat. Ale zachovávají si určité znaky, které jsou pro původní mikroorganismy specifické.Vitamin C: Odhaduje se, že v celkové spotřebě vitaminů u člověka představuje vitamin C až 80 %. Člověk je odkázán na příjem vitaminu C z potravy, nedokáže si ho totiž sám vytvořit. Vitamin C je důležitý pro správnou funkci imunitního systému. Zvýšená spotřeba vitaminu C nastává při vyšším zatížení organismu nepříznivými vlivy okolí, při stresu, zvýšené tělesné námaze atd. Zvýšenou spotřebu vitaminu C mají zejména kuřáci, těhotné a kojící ženy či lidé žijící ve znečištěném prostředí.

Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování.
Přípravek není určen k používaní jako náhrada vyvážené a pestré stravy.
Uchovávat mimo dosah dětí!

EAN: 8594032751389

Výrobce: Green-Swan Pharmaceuticals, Praha, Česká republika, www.grswan.cz

Bioaktivní Influ-Zinek tbl 60
doplněk stravy
Imunit ECHINACEA kapky 100ml
doplněk stravy
Státní ústav pro kontrolu léčiv, Šrobárova 48, 100 41 Praha 10, www.sukl.cz

Hlášení nežádoucích účinků Informační povinnosti o EET
© Česká lékárna Holding a.s. Všechna práva vyhrazena. v2

info  Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.