800 200 205 Po–Pá od 07:30 do 16:30 [email protected]
0,00 Kč
měna
0

GS Condro Diamant tbl 60

50072040

Doplněk stravy více o legislativěinfo

GS Condro Diamant tbl 60
299 Kč
(4,98 Kč / 1 kus(tbl))
Cena včetně DPH
Litujeme, ale hledané zboží není momentálně dostupné. K získání podrobnějších informací nás můžete kontaktovat na adrese [email protected]

Složení: Krystalický glukosamin sulfát 1061,3mg (odpovídá čistému glukosamin sulfátu 800mg mg), aescin 20mg, vitamin C 6mg v 1 tabletě.

Popis : GS Condro Diamant obsahuje čistý glukosamin sulfát v denní dávce 1600 mg čistého glukosamin sulfátu v unikátní formě GS Clini-Q®. Originální kvalita GS Clini-Q® je zárukou správného a vždy stejného obsahu čistého glukosamin sulfátu v denní dávce. Přípravek obsahuje také Aescin (extrakt Aesculus hippocastanum), který přispívá ke správnému krevnímu zásobení kloubního pouzdra a vitaminu C, který je důležitý pro správnou tvorbu pevné kolagenní sítě vazů, šlach, chrupavek a menisků.

Doporučené dávkování: Užívejte 2 tablety denně. Příznivé působení se může projevit pouze při dlouhodobém užívání, proto přípravek užívejte po dobu nejméně 2 měsíců. Tuto kúru je vhodné zopakovat 2–3x ročně. GS Condro Diamant můžete užívat i trvale, zejména pokud jsou Vaše klouby silně namáhány. Děti od 12 let užívají 1 tabletu denně. Tablety můžete užívat najednou nebo rozděleně do dvou denních dávek, nejlépe s jídlem nebo po jídle a zapít dostatečným množstvím tekutiny. Tablety je možné drtit i půlit.

Upozornění: Přípravek není určen pro těhotné a kojící ženy.
Nepřekračujte doporučené denní dávkování.
Přípravek není určen k používaní jako náhrada vyvážené a pestré stravy.
Uchovávat mimo dosah dětí!
Neobsahuje laktózu.
Přípravek je bez cukru.
Přípravek neobsahuje lepek.
Přípravek není určen pro děti do 12 let.

EAN: 8594032756360

Výrobce: Green-Swan Pharmaceuticals, Praha, Česká republika, www.grswan.cz

Státní ústav pro kontrolu léčiv, Šrobárova 48, 100 41 Praha 10, www.sukl.cz

Hlášení nežádoucích účinků Informační povinnosti o EET
© Česká lékárna Holding a.s. Všechna práva vyhrazena. v2

info  Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.