800 200 205 Po–Pá od 07:30 do 16:30 info@docsimon.cz
0,00 Kč
měna
0

Fytofontána GYNTIMA PROBIOTICA vaginální čípky 10ks

50114040
Fytofontána GYNTIMA PROBIOTICA vaginální čípky 10ks
205 Kč
Cena včetně DPH

Složení: Kyselina mléčná, Lactobacillus acidophillus, Lactobacillus bifidobacterium, kyselina listová, šalvějový extrakt.

Popis: Fytofontána Gyntima Probiotica vaginální čípky obsahují probiotické kultury (laktobacily a bifidobakterie), které chrání před škodlivými bakteriemi a infekcemi ve vaginální oblasti. Lactobacily potlačují množení hnilobných a plísňových kmenů včetně kvasinky Candida albicans. Složení je obohaceno o šalvějový extrakt, který má protizánětlivé, desinfekční a antimykotické účinky. Gyntimu Probiotica vaginální čípky doporučujeme užívat v následujících případech: po užívání antibiotik, při výtoku při užívání antikoncepce, výtoku po návštěvě koupaliště, výtoku po sexuálním styku apod. Za účelem prevence je možné používat čípky dlouhodobě. Zvlášt účinné je podávání v období kojení a menopauzy. Doporučené používání: 1x denně nejlépe před spaním po večerní hygieně zavést jeden čípek hluboko do pochvy. Doba používání 10 dní. V případě preventivního používání se čípky aplikují pouze 2x týdně. Pokud problémy trvají i po několika dnech používání čípků, obraťte se na svého lékaře!

EAN: 7640119234380

Výrobce: Herb-Pharma AG Schweiz, Zürich, Švýcarsko

Státní ústav pro kontrolu léčiv, Šrobárova 48, 100 41 Praha 10, www.sukl.cz

Hlášení nežádoucích účinků Informační povinnosti o EET
© Česká lékárna Holding a.s. Všechna práva vyhrazena. v2

info  Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.