800 200 205 Po–Pá od 07:30 do 16:30 [email protected]
0,00 Kč
měna
0

FLECTOR EP TISSUGEL náplast 10ks

50102547

Registrovaný léčivý přípravek více o legislativěinfo

FLECTOR EP TISSUGEL náplast 10ks
-15%
běžná cena 399 Kč
ušetříte 15%
339 Kč
Cena včetně DPH

Jiné označení: Transdermální náplast

Aplikační forma: náplasti

Indikační skupina: analgetika
nesteroidní antiflogistika a antirevmatika

Účinná látka: Diclofenacum hydroxyethylpyrrolidinum (epolaminum) 180 mg

Těhotenství a kojení: Těhotenství: Celkové množství diklofenaku v krvi je nižší po místním podání, ve srovnání s celkově podávaným přípravkem, přesto se doporučují následující opatření: V průběhu první a druhé třetiny těhotenství nepoužívejte diklofenak pokud to není nezbytně nutné. Je-li diklofenak používán u žen, které chtějí otěhotnět nebo jsou v prvním a druhém trimestru těhotenství, musí být dávka co nejnižší a doba léčby co nejkratší. O užívání přípravku v první a druhé třetině těhotenství se vždy poraďte s lékařem. Během posledních 3 měsíců těhotenství se přípravek FLECTOR EP TISSUGEL nesmí používat. Kojení: Diklofenak se vylučuje do mateřského mléka pouze v malých množstvích. Vzhledem k nedostatku informací o použití místně podávaného diklofenaku u kojících žen, by přípravek měl být používán v období kojení pouze na radu lékaře. FLECTOR EP TISSUGEL by neměl být aplikován na prsa kojících matek, ani jinde na velkých plochách kůže a neměl by být používán po delší dobu.

Expediční minimum: FLECTOR EP tissugel : Účinnou látkou přípravku je diklofenak, který při zevním použití proniká kůží do podkožních tkání, kde působí protizánětlivě, snižuje tvorbu otoků a snižuje bolest. Přípravek FLECTOR EP Tissugel je určen pro lokální léčbu zánětů šlach, kloubů a svalů, způsobených úrazem, jako je vyvrtnutí kloubů, pohmoždění a natržení svalů a šlach. Přípravek je určen pro dospělé.

Doporučené dávkování: Dospělí: Obvyklý režim dávkování je 1 nebo 2 náplasti denně (tj. jedna aplikace každých 12 nebo 24 hodin) po dobu až 14 dní. Pokud nedojde ke zlepšení během doporučované doby léčby, je třeba se poradit s lékařem. Děti a dospívající do 16 let: Tuto transdermální náplast se nedoporučuje používat u dětí a dospívajících mladších 16 let, protože neexistuje dostatek údajů o bezpečnosti a účinnosti. U dospívajících od 16 let výše, pokud je přípravek potřeba užívat déle než 7 dní k úlevě od bolesti, nebo pokud se příznaky zhoršují, se pacientům nebo jejich rodičům doporučuje vyhledat lékaře. Starší pacienti:Tento lék by měl být užíván s opatrností u starších pacientů, kteří jsou náchylnější k nežádoucím účinkům.

EAN: 7680520220299

Výrobce: IBI, spol. s r.o., Praha, Česká republika, www.ibi.cz/main.php

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK. POUŽITÍ LÉKŮ KONZULTUJTE S LÉKAŘEM NEBO LÉKÁRNÍKEM.

Parametry
SUKL názevFLECTOR EP TISSUGEL 180MG TDR EMP 10
SUKL kód0014831

FLECTOR EP TISSUGEL drm emp tdr 10ks
FLECTOR EP gel 100g
registrovaný léčivý přípravek
Ověření internetových stránek a lékárny:
SUKL
Státní ústav pro kontrolu léčiv, Šrobárova 48, 100 41 Praha 10, www.sukl.cz

Hlášení nežádoucích účinků Informační povinnosti o EET
© Česká lékárna Holding a.s. Všechna práva vyhrazena. v2

info  Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.