800 200 205 Po–Pá od 07:30 do 16:30 info@docsimon.cz
0,00 Kč
měna
0

FEMIBION 2 s vitaminem D3 Dvojbalení + Bi-Oil 25ml

Doplňek stravy více o legislativěinfo

FEMIBION 2 s vitaminem D3 Dvojbalení + Bi-Oil 25ml
-25%
běžná cena 1299 Kč
ušetříte 25%
969 Kč
Cena včetně DPH

Složení: 1 tableta obsahuje: kyselina listová 200 μg, L-metylfolát 208 μg (odpovídá 200 μg kyseliny listové), Vitamín B1 1,2 mg, Vitamín B2 1,6 mg, Vitamín B6 1,9 mg, Vitamín B12 3,5 μg, Biotin 60 μg, Kyselina pantothenová 6 mg, Vitamín C 110 mg, Vitamín E 13 mg, Jód 150 μg, Niacin 15mg, Vitamin D3 20µg. 1 tobolka obsahuje: kyselina dokosahexaenová (DHA) 200mg, Vitamín E 12mg.

Popis : Doplněk stravy s obsahem kyseliny listové, Metafolinu, vitaminů a jódu ve formě potahovaných tablet a s obsahem DHA ve formě želatinových tobolek je určen dospělým ženám od 13. týdne těhotenství až do ukončení kojení. Femibion 400 obsahuje unikátní kombinaci 200 μg kyseliny listové a odpovídající množství Metafolinu na pokrytí zvýšené spotřeby v období těhotenství a kojení i u žen, které nemohou kyselinu listovou optimálně využít. Kromě kyseliny listové jsou pro těhotné a kojící ženy také důležité další vitaminy, stopový prvek jód a nenasycená mastná kyselina DHA. Kyselina listová je vitamin ze skupiny B. V organismu je nepostradatelná pro dělení buněk a krvetvorbu. Výzkumy odborníků na výživu dokazují pozitivní vliv kyseliny listové/folátu na průběh těhotenství a na správný vývoj nenarozeného dítěte. Metafolin: Kyselina listová je v lidském těle metabolizována na biologicky aktivní formu – tzv. folát. Avšak organismus téměř 50% žen nedokáže z genetických příčin přeměnit dostatečné množství kyseliny listové na její aktivní formu. Metafolin je biologicky aktivní formou folátu, kterou tělo využije lépe než podanou kyselinu listovou. Je tak dostupný pro každou ženu a ihned k dispozici. Vitamín D3 se též podílí na správném dělení buněk. Dále přispívá k normální funkci imunitního systému a udržení stavu kostí a zubů. Bi-Oil je speciální olej pečující o pokožku, který pomáhá vylepšit vzhled jizev, strií a nestejného odstínu pokožky. Je rovněž vysoce efektivní pro stárnoucí a dehydrovanou pokožku. Složení Bio‑Oilu je kombinací rostlinných extraktů a vitaminů vkomponovaných do olejové báze. Obsahuje přelomovou ingredienci PurCellin Oil™, která mění celkovou konzistenci složení a díky níž je olej lehký a nemastný, což zajišťuje, že se vitaminy a rostlinné extrakty snadno vstřebávají Omega-3 DHA: DHA je omega-3 nenasycená mastná kyselina, kterou si naše tělo nedokáže vyrobit v dostatečném množství. Proto je zařazena mezi esenciální látky, které je nezbytné tělu dodávat potravou, zkrátka je pro lidské tělo nepostradatelná. Její potřeba ve 13.týdnu těhotenství stoupá. Je obzvlášť důležitá pro vývoj mozku dítěte, rozvoj psychických schopností dítěte a pozdější ostrost zraku. Zdrojem DHA je pro dítě v období těhotenství a kojení výhradně matka, protože dítě si nedokáže tuto důležitou mastnou kyselinu samo vyprodukovat. Matka poskytuje DHA svému dítěti prostřednictvím placenty a později mateřského mléka. Proto by matka měla už ve 13. týdnu těhotenství přijímat dostatečné množství DHA.

Doporučené dávkování: Užívejte denně 1 tabletu a 1 tobolku s jídlem nebo po jídle. Můžete užívat současně nebo v různých obdobích dne.

Upozornění: Přípravek není určen k používaní jako náhrada vyvážené a pestré stravy.

EAN: 8594059861436

Výrobce: Merck KGaA, Darmstadt, Německo, www.merck.cz

MEDELA kontaktní kojicí kloboučky vel. L 1pár
zdravotnický prostředek
WELEDA Těhotenský pěsticí olej 100ml
WELEDA Těhotenský pěsticí olej 100ml
399 Kč
běžná cena 445 Kč
kosmetika
Státní ústav pro kontrolu léčiv, Šrobárova 48, 100 41 Praha 10, www.sukl.cz

Hlášení nežádoucích účinků Informační povinnosti o EET
© Česká lékárna Holding a.s. Všechna práva vyhrazena.

info  Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.