800 200 205 Po–Pá od 08:00 do 15:00 info@docsimon.cz
0,00 Kč
měna
0

EREGMA Max Power tbl 100 + tbl 20 ZDARMA

50052971

Doplněk stravy více o legislativěinfo

EREGMA Max Power tbl 100 + tbl 20  ZDARMA
Litujeme, ale hledané zboží není momentálně dostupné. K získání podrobnějších informací nás můžete kontaktovat na adrese info@docsimon.cz

Složení: Maca (gelatinizovaná) 500mg, L- arginin 200mg, Tribulus Terrestris (standardizovaný extrakt) 60mg, Radix ginseng (Panax ginseng standardizovaný extrakt) 60mg, Vitamin E (tokoferolacetát) 50mg, Silymarin (standardizovaný extrakt) 35mg, Taraxacum ofiicinale (standardizovaný extrakt) 35mg, Citrát zinečnatý 22,3mg, Ginkgo biloba (standardizovaný extrakt) 10mg, Sarsaparilla (standardizovaný extrakt) 8mg, Koenzym Q10 5mg, Měď (glukonát měďnatý) 30mcg, Selenomethionin 11Omcg

Popis : Přípravek Eregma obsahuje byliny maca a kotvičník označované jako "přírodní viagra", žen-šen označovaný jako "kořen života", ginkgo bilobu a indiány oblíbený smilax. Obsažený vitamin E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem a k normální srážlivosti krve.

Doporučené dávkování: 2krát denně 1 tableta (dopoledne mezi jídly, večer nejlépe 3 hodiny před spaním); dávka se zapíjí dostatečným množstvím tekutiny (nejsou vhodné alkoholické nápoje ani mléko). Při vyšším dávkování se účinek přípravku zvyšuje. V doporučených dávkách nemá přípravek nežádoucí vedlejší účinky, působí pozvolna a přirozeně. Nevzniká na něj návyk. Účinek se u vyčerpaného organizmu znatelně projeví už po jednodenní dávce, výrazného účinku je dosaženo po týdenním užívání. Osoby s poruchou krevní srážlivosti by užívání přípravku měli konzultovat s lékařem. Přípravek může snižovat hladinu krevního cukru, vhodnost používání konzultujte s lékařem.

Upozornění: Doplněk stravy.
Může snižovat srážlivost krve.
Přípravek není určen pro těhotné a kojící ženy.
Nepřekračujte doporučené denní dávkování.
Přípravek není určen k používaní jako náhrada vyvážené a pestré stravy.
Uchovávat mimo dosah dětí!
Přípravek není určen pro děti do 15 let.

EAN: 8594057390075

Výrobce: Vivantis a.s., Chrudim, Česká republika, www.vivantis.cz

Státní ústav pro kontrolu léčiv, Šrobárova 48, 100 41 Praha 10, www.sukl.cz

Hlášení nežádoucích účinků Informační povinnosti o EET
© Česká lékárna Holding a.s. Všechna práva vyhrazena. v2

info  Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.