800 200 205 Po–Pá od 07:30 do 16:30 info@docsimon.cz
0,00 Kč
měna
0

COLDREX nápoj CITRÓN S MEDEM sáčky 10

50096405

Registrovaný léčivý přípravek více o legislativěinfo

COLDREX nápoj CITRÓN S MEDEM sáčky 10
119 Kč
Cena včetně DPH

Aplikační forma: prášky a granuláty

Indikační skupina: analgetika, antipyretika

Účinná látka: Paracetamolum 750 mg, Phenylephrini hydrochloridum 10 mg, Acidum ascorbicum (vitamin C) 60 mg

Těhotenství a kojení: Pokud jste těhotná nebo kojíte, domníváte se, že můžete být těhotná, nebo těhotenství plánujete, poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem dříve, než začnete tento přípravek užívat. Přípravek není vhodné užívat během těhotenství. Kojící ženy mohou přípravek užívat pouze na výslovné doporučení lékaře.

Expediční minimum: Coldrex Horký nápoj s příchutí citronu a medu obsahuje paracetamol, lék proti bolesti a horečce, který odstraňuje bolesti v krku, bolesti hlavy, svalů i kloubů a snižuje horečku. Dále fenylefrin, který uvolňuje ucpaný nos i vedlejší nosní dutiny, a tak usnadňuje dýchání. Coldrex Horký nápoj též obsahuje vitamin C, který při chřipce a nachlazení tělu často chybí.

Doporučené dávkování: Vysypte obsah sáčku do sklenice a přelijte velmi horkou vodou. Míchejte, dokud se prášek nerozpustí. Podle chuti můžete přisladit medem nebo cukrem, případně dolít studenou vodou. Teplý nápoj vypijte. Dospělí (včetně starších osob) a dospívající od 15 let (s hmotností nad 50 kg) : 1 sáček až 4x denně. Jednotlivé dávky užívejte vždy nejdříve po 4 hodinách. Neužívejte více než 4 sáčky za 24 hodin. Nepřekračujte doporučené dávkování. Užívání vyšších než doporučených dávek může vést k riziku závažného poškození jater. Pokud nedojde do 3 dnů ke zlepšení příznaků (horečka, bolest) nebo se naopak obtíže zhorší, vyskytnou se nové příznaky nebo neobvyklé reakce, poraďte se o další léčbě s lékařem. Tento lék neužívejte déle než 7 dnů, neurčí-li lékař jinak. Děti a dospívající mladší 15 let: Tento přípravek není určen pro děti a dospívající mladší 15 let.

EAN: 8594060895017

Výrobce: GlaxoSmithKline Consumer Healthcare, Brentford, Velká Británie, www.gsk.cz

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK. POUŽITÍ LÉKŮ KONZULTUJTE S LÉKAŘEM NEBO LÉKÁRNÍKEM.

Parametry
SUKL názevCOLDREX HORKÝ NÁPOJ CITRON S MEDEM 750MG/10MG/60MG POR PLV SOL SCC 10
SUKL kód0209711

COLDREX HORKÝ NÁPOJ CITRON S MEDEM por plv sol 5ks-sáč
NAC AL 600 šumivé tbl 10x 600mg
registrovaný léčivý přípravek
Ověření internetových stránek a lékárny:
SUKL
Státní ústav pro kontrolu léčiv, Šrobárova 48, 100 41 Praha 10, www.sukl.cz

Hlášení nežádoucích účinků Informační povinnosti o EET
© Česká lékárna Holding a.s. Všechna práva vyhrazena.

info  Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.