800 200 205 Po–Pá od 07:30 do 16:30 info@docsimon.cz
0,00 Kč
měna
0

Cellulitis 500ml

50028490
Cellulitis 500ml
doprava zdarma
doprava zdarma
519 Kč
Cena včetně DPH

Složení: Skořice, červená řasa, cofeea-Arabica, tea-hydroiodide, guarana, jalovec, přeslička rolní, vilín virginský, břečťan popínavý, beta-glukan, černý rybíz, rozmarýn, tymián, vitamín E, karnitin, fenykl obecný, listnatec bodlinatý, kaštanový květ, šišák bajkalský

Popis: CELLULITIS je unikátní 4-fázový masážní přípravek ve formě gelu s vysokým obsahem bio-aktivních látek z výtažků bylin, rostlinných extraktů a silic, pro účinné odbourávání podkožního tuku, stimulaci lymfatického systému, zvýšení pevnosti a pružnosti pokožky a proti klinickým projevům celulitidy. Vyvážená kombinace bio-aktivních látek a účinných fytofarmak proniká hluboko do mezibuněčných prostor tukové tkáně v podkoží a působí na postižené oblasti ve 4 stupních: 1. Prohřátí a prokrvení - zvyšuje mikrocirkulaci krve, zlepšuje látkovou výměnu v dané oblasti a tím ji lépe vyživuje. 2. Stimulace lymfatického systému - usnadňuje odplavování toxinů a tím postižené oblasti čistí od nežádoucích odpadních látek. 3. Zrychlení a podpora energetického metabolismu v tukových buňkách - výrazně urychluje odbourávání podkožního tuku ( 10 – 15 x ). 4. Rozpuštění drobných jizviček v podkoží, způsobených zkolabovanými tukovými buňkami, které „vtahují“ povrch pokožky a vytvářejí tak nerovný reliéf kůže, efekt zvaný rovněž „pomerančová kůže“.

EAN: 7640133070414

Výrobce: Herbamedicus, GmbH, Curych, Švýcarsko, www.herbamedicus.cz

Státní ústav pro kontrolu léčiv, Šrobárova 48, 100 41 Praha 10, www.sukl.cz

Hlášení nežádoucích účinků Informační povinnosti o EET
© Česká lékárna Holding a.s. Všechna práva vyhrazena.

info  Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.