800 200 205 Po–Pá od 08:00 do 15:00 info@docsimon.cz
0,00 Kč
měna
0

CELASKON long effect cps 60x 500mg

50049381

Doplněk stravy více o legislativěinfo

CELASKON long effect cps 60x 500mg
DOPRODEJ - poslední kus
Litujeme, ale hledané zboží není momentálně dostupné. K získání podrobnějších informací nás můžete kontaktovat na adrese info@docsimon.cz

maximální počet na objednávku: 1

Složení: 500 mg kyseliny L-askorbové (vitamin C) v jedné kapsli s prodlouženým uvolňováním

Popis : CELASKON long effect : Přípravek obsahuje kyselinu L-askorbovou, běžně označovanou jako vitamin C. Tento vitamín potřebuje člověk ze všech vitamínů nejvíce (v celkové spotřebě vitamínů - 80% představuje vit C). Člověk si nedokáže tento vitamín sám vytvářet, musí ho tedy přijímat z potravy. Na vitamin C jsou bohaté různé druhy zeleniny a ovoce, ale jejich vařením nebo skladováním dochází často ke ztrátám tohoto vitaminu. Zvýšená spotřeba vitamínu je zejména při vyšším zatížení organismu nepříznivými okolními vlivy, např. chřipkové období, nachlazení, infekční onemocnění, stres, zvýšená tělesná námaha atd. Dále mají zvýšenou spotřebu vitamínu C kuřáci, lidé žijící ve znečištěném životním prostředí a těhotné i kojící ženy. Vitamin C je důležitý antioxidant, potlačuje tvorbu tzv. volných radikálů, které poškozují organismus (způsobují rakovinu, zodpovídají za stárnutí). Vitamín C posiluje imunitní systém, proto je účinný jak v prevenci tak i podpůrné terapii mnoha různých infekčních chorob. Je důležitý pro vstřebávání železa a dobrý stav pojivových tkání. Napomáhá hojení ran a popálenin, je vhodný při zvýšené krvácivosti dásní. Jeho nedostatek se též projevuje zvýšenou únavou. Vitamin C je po dosažení určité hladiny v krvi z těla rychle vylučován močí, proto je velice důležité a účinné jeho postupné dodávání do organismu. Celaskon LONG efekt je technologicky zpracován (v tzv. peletách) tak, aby uvolňování vitaminu C probíhalo postupně během 8 až 12 hodin.

Doporučené dávkování: Při nedostatku vitamínu C 2 kapsle 2x denně pro dospělé a děti od 12 let.

Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování.
Přípravek není určen k používaní jako náhrada vyvážené a pestré stravy.
Uchovávat mimo dosah dětí!

EAN: 8594739206298

Výrobce: Zentiva a.s., Praha, Česká republika, www.sanofi-aventis.cz, www.zentiva.cz

MedPharma VITAMÍN C 1000mg se šípky 30 tablet + 7 ZDARMA
MedPharma VITAMÍN C 1000mg se šípky 30 tablet + 7 ZDARMA
doplněk stravy
Státní ústav pro kontrolu léčiv, Šrobárova 48, 100 41 Praha 10, www.sukl.cz

Hlášení nežádoucích účinků Informační povinnosti o EET
© Česká lékárna Holding a.s. Všechna práva vyhrazena. v2

info  Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.