800 200 205 Po–Pá od 07:30 do 16:30 info@docsimon.cz
0,00 Kč
měna
0

BIOPRON 9 Premium tob 60

50106373

Doplněk stravy více o legislativěinfo

BIOPRON 9 Premium tob  60
-20%
běžná cena 499 Kč
ušetříte 20%
399 Kč
(6,65 Kč / 1 kus(tbl))
Cena včetně DPH

Složení: Probiotický komplex 9 kmenů: Bifidobacterium bifidum, Bifidobacterium breve, Bifidobacterium longum, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus casei, Lactobacillus plantarum, Lactobacillus rhamnosus, Lactococcus lactis, Streprocossus thermophilus 20 miliard CFU v denní dávce (2 tobolky) a Fruktooligosacharidy 240mg v denní dávce. Antioxidant (kyselina L-askorbová), protispékavá látka (stearan hořečnatý), tobolka: želatina, barvivo (oxid titaničitý).

Popis : Biopron9 PREMIUM je doplněk stravy ve formě tobolek, který obsahuje jedinečnou a vyváženou kombinaci probiotických kultur a prebiotických fruktooligosacharidů (FOS). Obsahuje 9 kmenů živých mikroorganismů v počtu 20 miliard v denní dávce. Jeho výhodou je širší spektrum pro podporu rozsáhlejšího osídlení zažívacího traktu. Probiotika jsou živé mikroorganismy, které, jsou-li podávány v adekvátním množství, přispívají ke zlepšení zdravotního stavu hostitele. Osidlují zažívací trakt, kde udržují rovnováhu střevní mikroflóry. Tím příznivě ovlivňují trávení a pomáhají přirozeně posilovat imunitní systém. Prebiotika jsou selektivně fermentované ingredience, které umožňují specifické změny ve složení a/nebo aktivitě střevní mikroflóry, což má příznivý vliv na hostitelovo prospívání a zdravotní stav.

Doporučené dávkování: 1-2x denně 1 kapsle během jídla. Přípravek je bezpečný i při dlouhodobém podávání.

Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování.
Přípravek není určen k používaní jako náhrada vyvážené a pestré stravy.
Uchovávat mimo dosah dětí!
Přípravek není určen pro děti do 3 let.

EAN: 8596024012560

Výrobce: Walmark a.s., Třinec, Česká republika, www.walmark.eu

Státní ústav pro kontrolu léčiv, Šrobárova 48, 100 41 Praha 10, www.sukl.cz

Hlášení nežádoucích účinků Informační povinnosti o EET
© Česká lékárna Holding a.s. Všechna práva vyhrazena. v2

info  Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.