800 200 205 Po–Pá od 07:30 do 16:30 [email protected]
0,00 Kč
měna
0

BIO Matchaga 1500mg 28 sáčků

50104285

Doplněk stravy více o legislativěinfo

BIO Matchaga 1500mg 28 sáčků
BIO Matchaga 1500mg 28 sáčků
BIO
590 Kč
(21,07 Kč / 1 kus(tbl))
Cena včetně DPH

Složení: V jednom sáčku: 1000 mg bio matcha zelený čaj, 500 mg bio chaga extrakt.

Popis : Matchaga je originální nápoj, který kombinuje vysoce kvalitní zelený čaj Matcha z Japonska a medicinální houbu Chagu z Finska. Obě tyto složky jsou certifikované BIO a pochází z čistých oblastí planety. Matcha je zvláštní tím, že se její plantáže asi měsíc před sklizní zastíní, to vede k masivnímu nárůstu aktivních látek (vitaminy, amino kyseliny) včetně chlorofylu, který dává Matche její specifickou smaragdovou barvu. Houba Chaga pochází ze zcela jiného prostředí, a tím je oblast Finska za polárním kruhem, kde je tato divoce rostoucí houba ručně sbírána. Matchaga obsahuje dvě složky, jejichž účinky jsou velice komplexní a působí synergicky. Matcha je přírodní zásobárna chlorofylu, vlákniny, amino kyselin, vitaminů (A, C, E, K), minerálů (zinek, železo, vápník, draslík, atd) a mnohých dalších látek. Klíčovou složku s blahodárnými účinky pro organismus představují antioxidanty – katechiny, flavonoidy a polyfenoly. Další zajímavou složkou je L-Theanine, vzácná amino kyselina, která umí organismus jak zklidnit, tak stimulovat. Matcha se celosvětově konzumuje především pro zvýšení energie, doplnění nutričních látek a při hubnoucích programech. Tyto účinky jsou doplněny o imunitní sílu houby Chagy.

Doporučené dávkování: 1-2 sáčky denně. Jednoduše vysypte sáček do suchého šálku a zalijte teplou vodou (maximálně 70 C). Dle chuti přidejte med, citrón, mléko, apod a připravíte tak lahodný nápoj. Sáček Matchagy můžete také zamíchat do smoothie, jogurtu, apod.

Upozornění: Přípravek není určen pro těhotné a kojící ženy.
Nepřekračujte doporučené denní dávkování.
Přípravek není určen k používaní jako náhrada vyvážené a pestré stravy.
Uchovávat mimo dosah dětí!
Není určeno pro děti.

EAN: 8594165190406

Výrobce: Doktorbio s.r.o, Pardubice, Česká republika

Státní ústav pro kontrolu léčiv, Šrobárova 48, 100 41 Praha 10, www.sukl.cz

Hlášení nežádoucích účinků Informační povinnosti o EET
© Česká lékárna Holding a.s. Všechna práva vyhrazena. v2

info  Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.