800 200 205 Po–Pá od 08:00 do 15:00 info@docsimon.cz
0,00 Kč
měna
0

BABIO Dětský mléčný cukr 180g BIO

50000786
BABIO Dětský mléčný cukr 180g BIO
BABIO Dětský mléčný cukr 180g BIO
BABIO Dětský mléčný cukr 180g BIO
Litujeme, ale hledané zboží není momentálně dostupné. K získání podrobnějších informací nás můžete kontaktovat na adrese info@docsimon.cz

Věková skupina: Od ukončeného 1. týdne

Přítomnost lepku: NE

Přítomnost mléka: NE

Popis: BABIO Dětský mléčný cukr s prebiotikem je vyroben z kvalitního alpského BIO mléka. Je ideálním sladidlem ve všech případech, kdy je potřeba dochutit čaje nebo doma připravované příkrmy a kaše. Babio dětský mléčný cukr obsahuje Bio mléčný cukr – laktózu a Bio inulin (prebiotikum – prebiotická vláknina). Mléčný cukr - laktóza - je prakticky jediným cukrem mateřského mléka, trávicí systém dítěte je ideálně nastaven na trávení mléčného cukru, nemá vliv na zvýšení kazivosti zubů (oproti sacharóze, dextróze – hroznovému cukru, fruktóze) a nevede k návyku na sladkou stravu, podporuje probiotické bifidobakterie v trávicím traktu. Bio inulin zlepšuje procesy trávení a je využíván probiotickými bakteriemi nezbytnými pro správnou činnost trávícího systému. Doporučené dávkování: 4-6g granulátu na 100ml nápoje nebo pokrmu. Bio kvalita je pod neustálou kontrolou certifikační společnosti pro Bio potraviny a ekologické zemědělství. Přirozeně bezlepkové, bez sacharózy, aromatických a konzervačních látek. Nevhodné pro osoby s nesnášenlivostí laktózy.

EAN: 8594003320064

Výrobce: Goldim s.r.o., Soběslav, Česká republika, www.goldim.cz

Státní ústav pro kontrolu léčiv, Šrobárova 48, 100 41 Praha 10, www.sukl.cz

Hlášení nežádoucích účinků Informační povinnosti o EET
© Česká lékárna Holding a.s. Všechna práva vyhrazena. v2

info  Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.