800 200 205 Po–Pá od 07:30 do 16:30 info@docsimon.cz
0,00 Kč
měna
0

AVENE XeraCalm A.D Relipidačný krém 400ml

50108545
AVENE XeraCalm A.D Relipidačný krém 400ml
539 Kč
Cena včetně DPH

Složení: Krém obsahuje komplex látek I-modulia® vytvořený na základě 12letého vědeckého výzkumu. CER-OMEGA lipidy přispívají k obnově a výživě pokožky a posilují ochrannou kožní bariéru. Termální voda Avène má zklidňující vlastnosti, snižuje pocity nepohodlí, působí proti podráždění a zjemňuje kůži. Krém neobsahuje konzervační látky a byl vyvinut s cílem minimalizovat riziko vzniku alergických reakcí.

Popis: AVENE XeraCalm A.D Relipidačný krém je speciálně vytvořený pro všechny typy závažné suchosti kůže kojenců, dětí a dospělých: kůže se sklonem k atopii, kůže trpící podrážděním, zarudnutím a svěděním způsobeným suchostí kůže, přirozeně suchá kůže. Obsahuje komplex I-modulia, který zmírňuje pocity svědění vyvolané suchostí kůže a zmírňuje zarudnutí a podráždění způsobené precitlivělostí kůže. CER-OMEGA lipidy přispívají k výživě kůže, účinně obnovují a posilují bariérovou funkci kůže. Termální voda Avene se zklidňujícími a protidráždivými vlastnostmi zmírňuje pocit dyskomfortu a zjemňuje kůži.

Vlastnosti: Bez alkoholu.
Bez konzervačních látek.
Bez parabenů.
Neparfumované.

EAN: 3282770114195

Výrobce: Laboratoires Dermatologiques Avene, Boulogne, Francie, www.pierre-fabre.com, www.avene.co.uk

Státní ústav pro kontrolu léčiv, Šrobárova 48, 100 41 Praha 10, www.sukl.cz

Hlášení nežádoucích účinků Informační povinnosti o EET
© Česká lékárna Holding a.s. Všechna práva vyhrazena.

info  Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.