800 200 205 Po–Pá od 08:00 do 15:00 info@docsimon.cz
0,00 Kč
měna
0

AURECON Ušní spray 50ml

50026778
AURECON Ušní spray 50ml
Litujeme, ale hledané zboží není momentálně dostupné. K získání podrobnějších informací nás můžete kontaktovat na adrese info@docsimon.cz

Popis: AURECON Ušní spray je přirozený neagresivní roztok z Mrtvého moře s extraktem z Aloe vera, který rozkládá ušní maz bez toho, aby dráždil ušní bubínek nebo kanál vnějšího ucha. Je speciálně určený pro běžnou hygienu a slouží jako prevence proti ucpání zvukovodu ušním mazem. Aurecon ušní spray také snižuje nadměrné množství ušního mazu. Přípravek je určen pro všechny věkové kategorie, zvláště pro starší osoby, kterým se tvoří tzv. suchý ušní maz. Je vhodný pro osoby s naslouchátkem, osoby pracující v prašném prostředí, osoby vystavené různým změnám atmosferického tlaku (potápěči, horolezci atd.). Použití: Vsuňte aplikátor ušního spreje do ucha a vstříkněte 1-2x do každé ušní dírky 1-2x denně. Nakloňte hlavu mírně na stranu, tím zabezpečíte vtékání kapaliny do ucha. Po každém použití opláchněte nástavec. Upozornění: Je nutné skladovat a používat při pokojové teplotě. Nepoužívejte v případě onemocnění sluchového aparátu, při perforaci ušního bubínku nebo v případě, že se v uchu nachází nějaké cizí těleso. Nástavec nevkládejte příliš hluboko do ucha. Případné jemné zbarvení a usazeniny jsou zapříčiněny rostlinnými složkami a neovlivňují kvalitu výrobku.

EAN: 7640119230375

Výrobce: Herb-Pharma AG Schweiz, Zürich, Švýcarsko

AURECON Ušní kapky 10ml
AURECON Ušní kapky 10ml
kosmetika
Státní ústav pro kontrolu léčiv, Šrobárova 48, 100 41 Praha 10, www.sukl.cz

Hlášení nežádoucích účinků Informační povinnosti o EET
© Česká lékárna Holding a.s. Všechna práva vyhrazena. v2

info  Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.