800 200 205 Po–Pá od 07:30 do 16:30 info@docsimon.cz
0,00 Kč
měna
0

AURECON Plus ušní svíčky 2ks s

50026777
AURECON Plus ušní svíčky 2ks s
119 Kč
Cena včetně DPH
Litujeme, ale hledané zboží není momentálně dostupné. K získání podrobnějších informací nás můžete kontaktovat na adrese info@docsimon.cz

Složení: Dvě bavlněné trubičky napuštěné směsí včelího vosku a parafínu.

Popis: AURECON Plus ušní svíčky lze použít k odstranění nahromaděného ušního mazu v zevním zvukovodu a odstranit tak příčinu obtíží jako hučení, pískání, šum, nerovnováha ušního tlaku a pocit zalehlých uší. Teplo vytvořené hořením svíčky změkčuje nahromaděný maz a vytvořený podtlak ho komínovým efektem vysaje ven. Zároveň dochází k vyrovnání tlaku přes Eustachovu trubici v celé oblasi krku a hlavy. Teplo ze svíčky dále stimuluje reflexní zóny ucha a příznivě ovlivňuje průběh nemocí z prochladnutí. Preventivní očistná kúra se provádí 1x měsíčně vždy tři po sobě následující dny. Svíčku používejte zásadně za pomoci druhé osoby! Nepoužívejte při ušních onemocněních, při perforaci ušního bubínku a při alergii na obsažené látky! Nepoužívat u dětí mladších šesti let! Před použitím si vždy pečlivě pročtěte příbalovou informaci.

EAN: 7640119230245

Výrobce: Herb-Pharma AG Schweiz, Zürich, Švýcarsko

Státní ústav pro kontrolu léčiv, Šrobárova 48, 100 41 Praha 10, www.sukl.cz

Hlášení nežádoucích účinků Informační povinnosti o EET
© Česká lékárna Holding a.s. Všechna práva vyhrazena. v2

info  Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.