800 200 205 Po–Pá od 08:00 do 15:00 info@docsimon.cz
0,00 Kč
měna
0

AURECON Plus ušní svíčky 2ks s

50026777
AURECON Plus ušní svíčky 2ks s
Litujeme, ale hledané zboží není momentálně dostupné. K získání podrobnějších informací nás můžete kontaktovat na adrese info@docsimon.cz

Složení: Dvě bavlněné trubičky napuštěné směsí včelího vosku a parafínu.

Popis: AURECON Plus ušní svíčky lze použít k odstranění nahromaděného ušního mazu v zevním zvukovodu a odstranit tak příčinu obtíží jako hučení, pískání, šum, nerovnováha ušního tlaku a pocit zalehlých uší. Teplo vytvořené hořením svíčky změkčuje nahromaděný maz a vytvořený podtlak ho komínovým efektem vysaje ven. Zároveň dochází k vyrovnání tlaku přes Eustachovu trubici v celé oblasi krku a hlavy. Teplo ze svíčky dále stimuluje reflexní zóny ucha a příznivě ovlivňuje průběh nemocí z prochladnutí. Preventivní očistná kúra se provádí 1x měsíčně vždy tři po sobě následující dny. Svíčku používejte zásadně za pomoci druhé osoby! Nepoužívejte při ušních onemocněních, při perforaci ušního bubínku a při alergii na obsažené látky! Nepoužívat u dětí mladších šesti let! Před použitím si vždy pečlivě pročtěte příbalovou informaci.

EAN: 7640119230245

Výrobce: Herb-Pharma AG Schweiz, Zürich, Švýcarsko

AURECON Ušní kapky 10ml
AURECON Ušní kapky 10ml
kosmetika
Státní ústav pro kontrolu léčiv, Šrobárova 48, 100 41 Praha 10, www.sukl.cz

Hlášení nežádoucích účinků Informační povinnosti o EET
© Česká lékárna Holding a.s. Všechna práva vyhrazena. v2

info  Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.