800 200 205 Po–Pá od 08:00 do 15:00 info@docsimon.cz
0,00 Kč
měna
0

AUDISPRAY Hygiena ucha 50ml

50061495
AUDISPRAY Hygiena ucha 50ml
Litujeme, ale hledané zboží není momentálně dostupné. K získání podrobnějších informací nás můžete kontaktovat na adrese info@docsimon.cz

Popis: Audispray je přírodní produkt, který obsahuje hypertonický, mikrobiologicky testovaný roztok mořské vody. Tento roztok ředí a rozpouští ušní maz a pomáhá při jeho odstranění přirozenou cestou. Audispray odstraňuje přebytečný ušní maz, prach a jiné nečistoty. Použití: jeden vstřik do každého ucha 2-3x týdně. U osob, které produkují hojné množství ušního mazu je možná aplikace každý den. Praktické rady: Nasaďte nástavec. Stiskněte nástavec na 1 sekundu a sprej držte ve svislé poloze. Pak masírujte spodní část ucha 10 sekund. Hlavu nakloňte na stranu a nečistoty odstraňte. Nástavec aplikátoru po každém použití opláchněte teplou vodou. Upozornění: není vhodné pro děti do 6 let (doporučujeme Audispray Junior). Není vhodné v případě zánětu středního ucha, perforace bubínku, bolesti v uších, u osob se závratěmi a prodělaným ušním onemocněním. Pokud Audispray nepoužíváte pravidelně, může být nástavec ucpán působením solí, které uvnitř krystalizují. V takovém případě lahvičku bez nástavce ponořte na 30 minut do teplé vody.

EAN: 7640107850141

Výrobce: Laboratoires Diepharmex, Ženeva, Švýcarsko, www.audispray.com

Státní ústav pro kontrolu léčiv, Šrobárova 48, 100 41 Praha 10, www.sukl.cz

Hlášení nežádoucích účinků Informační povinnosti o EET
© Česká lékárna Holding a.s. Všechna práva vyhrazena. v2

info  Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.