800 200 205 Po–Pá od 07:30 do 16:30 [email protected]
0,00 Kč
měna
0

ARTHROMEDICUS Complex cps 90

50075296

Doplněk stravy více o legislativěinfo

ARTHROMEDICUS Complex cps 90
385 Kč
(4,28 Kč / 1 kus(tbl))
Cena včetně DPH

Složení: Glukosamin sulfát, Chondroitin sulfát, Kyselina hyaluronová, Rostlinná želatina, Přeslička rolní, Konopice, Rdesno ptačí, Bršlice kozí noha, Šišák bajkalský, Třapatka nachová (Echinacea), Jinan dvoulaločný, Kořen ženšenu, Borůvka černá, Vrbovka, Ostropestřec mariánský.

Popis : ARTHROMEDICUS Complex doplněk stravy je směs látek z 11 druhů bylin. Receptura je rozšířena o glukosamin a chondroitin - základní složky kloubního aparátu. Obsahuje vyvážený komplex bylinných extraktů a kombinaci tělu vlastních substancí. Želatina je bohatým zdrojem aminokyselin, které jsou základem pojivových tkání (chrupavka, vazy, kůže). Bylinný komplex Arthromedicus vychází z tradiční švýcarské bylinné receptury. Přeslička přispívá k udržení normálního stavu a pružnosti cévních stěn. Echinacea purpurea podporuje přirozenou obranyschopnost, Žen-šen kořen podporuje přirozenou obranyschopnost. Jinan dvoulaločný (list) přispívá k duševní rovnováze. Ostropestřec mariánsky (semeno) působí příznivě na činnost jater.

Doporučené dávkování: 2x denně 1 tobolka (bíla ráno, zelená večer).

Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování.
Přípravek není určen k používaní jako náhrada vyvážené a pestré stravy.
Uchovávat mimo dosah dětí!

EAN: 7640133070223

Výrobce: Herbamedicus, GmbH, Curych, Švýcarsko, www.herbamedicus.cz

Státní ústav pro kontrolu léčiv, Šrobárova 48, 100 41 Praha 10, www.sukl.cz

Hlášení nežádoucích účinků Informační povinnosti o EET
© Česká lékárna Holding a.s. Všechna práva vyhrazena. v2

info  Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.