800 200 205 Po–Pá od 07:30 do 16:30 [email protected]
0,00 Kč
měna
0

Aptus NUTRISAL prášek sáčky 10x 25g a.u.v.

50074003
Aptus NUTRISAL prášek sáčky 10x 25g a.u.v.
419 Kč
Cena včetně DPH

Složení: Glukóza 60 %, maltodextrin 30,9 %, chlorid draselný 3,4 %, bikarbonát sodný 3,4 %, chlorid sodný 2,3 %.

Popis : Směs doplňkového krmiva rozpustná ve vodě, určená pro udržování rovnováhy tekutin v organismu psů a koček. Nutrisal prášek je používán pro obnovení normálního stavu hydratace a nedostatku elektrolytů u psů a koček, např. ve spojení s onemocněními střev. Jestliže pes nebo kočka trpí průjmem, ztrácí velká množství tekutin, a u zvířete může nastat dehydratace. V tomto případě potřebuje zvíře dodávat k pitné vodě také elektrolyty, které jsou obsaženy v optimálních množstvích v přípravku Nutrisal. V souvislosti s průjmovými onemocněními doporučujeme podávat psům a kočkám také Aptus Attapectin tablety, které váží produkty střevní fermentace. Navíc lze nahrazovat tekutiny podáváním elektrolytového roztoku Nutrisalu po těžké zátěži nebo během cestování autem v horkém počasí.

Doporučené dávkování: Jeden sáček Nutrisalu smíchejte s jedním litrem pitné vody nebo přidejte do krmení. Uchovávejte elektrolytový roztok Nutrisalu v dosahu zvířete tak, aby zvíře mohlo pít kdykoli bude chtít. Jestliže zvíře není v dobré kondici a nepřijímá tekutiny samostatně, je nutné mu je několik dní podávat. Průměrná potřeba tekutin je u zvířat cca 0,5-1 dcl na kilogram na den. Obvykle je podáváno minimálně takové množství roztoku Nutrisalu. Nutrisal roztok je podáván často a v malých množstvích. Kočky za normálních okolností pijí méně než psi.

EAN: 6432100022493

Výrobce: Orion Corporation, Orion Pharma, Espoo, Finsko, www.orion.fi/en

Aptus APTOBALANCE prášek 140g a.u.v.
veterinární doplňek stravy
Aptus ATTAPECTIN tablety 30 a.u.v.
veterinární doplňek stravy
Aptus EFORION olej 200ml a.u.v.
veterinární doplňek stravy
Státní ústav pro kontrolu léčiv, Šrobárova 48, 100 41 Praha 10, www.sukl.cz

Hlášení nežádoucích účinků Informační povinnosti o EET
© Česká lékárna Holding a.s. Všechna práva vyhrazena. v2

info  Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.