800 200 205 Po–Pá od 07:30 do 16:30 info@docsimon.cz
0,00 Kč
měna
0

APO-IBUPROFEN tbl 100x 400mg

Registrovaný léčivý přípravek více o legislativěinfo

APO-IBUPROFEN tbl 100x 400mg
-18%

Toto zboží nelze z legislativních důvodů doručit do následujících zemí:

Slovensko
běžná cena 141 Kč
ušetříte 18%
115 Kč
Cena včetně DPH

Aplikační forma: tablety, tobolky

Indikační skupina: analgetika, antipyretika
nesteroidní antiflogistika a antirevmatika

Účinná látka: Ibuprofenum 400 mg

Těhotenství a kojení: V prvním a druhém trimestru těhotenství a při kojení užívejte přípravek pouze na výslovné doporučení lékaře. Ženy, které chtějí otěhotnět, se musí o užívání přípravku poradit s lékařem. Přípravek nesmí užívat ženy v třetím trimestru těhotenství.

Expediční minimum: APO-IBUPROFENUM tbl: Ibuprofen zmírňuje bolest a zánět různého původu. Ibuprofen rovněž tlumí horečku, která provází např. nemoci z nachlazení. Přípravek APO-IBUPROFEN 400 mg se užívá např. při bolesti hlavy, zubů, zad, při bolestivé menstruaci, při bolesti svalů a kloubů provázející chřipková onemocnění nebo při iporanění měkkých tkání jako je pohmoždění a podvrtnutí. Dále se APO-IBUPROFEN 400 mg užívá při horečnatých stavech během chřipkových onemocněních a jako doplňková léčba horečnatých stavů při jiných onemocněních. Přípravek je vzhledem k množství léčivé látky v jedné tabletě určen pro dospělé a dospívající nad 12 let.

Doporučené dávkování: Dospělí a dospívající nad 12 let užívají obvykle 1 tabletu jednorázově nebo 1 tabletu 3krát denně. Odstup mezi jednotlivými dávkami musí být nejméně 4 hodiny. Bez porady s lékařem neužívejte přípravek déle než 7 dnů.

EAN: 8594158130723

Výrobce: Apotex Nederland B.V., Leiden, Nizozemsko, www.apotex.cz

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK. POUŽITÍ LÉKŮ KONZULTUJTE S LÉKAŘEM NEBO LÉKÁRNÍKEM.

Parametry
SUKL názevAPO-IBUPROFEN 400MG TBL FLM 100
SUKL kód0125526

APO-IBUPROFENUM 400mg tbl obd 100x400mg
Dr.Max IBUPROFEN tbl 100x 400mg
Dr.Max IBUPROFEN tbl 100x 400mg
119 Kč
běžná cena 0 Kč
registrovaný léčivý přípravek
IBUPROFEN AL tbl 100x 400mg
IBUPROFEN AL tbl 100x 400mg
99 Kč
běžná cena 132 Kč
registrovaný léčivý přípravek
Ověření internetových stránek a lékárny:
SUKL
Státní ústav pro kontrolu léčiv, Šrobárova 48, 100 41 Praha 10, www.sukl.cz

Hlášení nežádoucích účinků Informační povinnosti o EET
© Česká lékárna Holding a.s. Všechna práva vyhrazena.

info  Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.