800 200 205 Po–Pá od 07:30 do 16:30 info@docsimon.cz
0,00 Kč
měna
0

JAK NAKUPOVAT

Náš internetový obchod je založen na intuitivním členění (1) zboží podle terapeutických skupin a klinických příznaků, což Vám hladce umožní dojít ke konkrétní vhodné skupině produktů.
Měnu, ve které se Vám zobrazuje cena zboží a transportu, můžete až do konce nákupu měnit mezi českou korunou a eurem (2).

 

 

 

Rychle se vyhledává pomocí fulltextu (3).

 

 

U konkrétního zboží naleznete jak základní informace, po rozkliknutí i podrobný příbalový leták (4) od výrobce.
Domníváme-li se, že je některý preparát vhodné kombinovat s jinými léky či potravinovými doplňky za účelem zvýšení léčebného efektu, snížení nežádoucích účinků či z preventivních důvodů, automaticky Vám nabídneme pod tímto preparátem související zboží v sekci MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT (5). Naleznete zde i přípravky ze stejné indikační skupiny, kdyby Vám zvolený přípravek nevyhovoval.


 

 

V případě, že je nalezené léčivo v ČR dostupné pouze na lékařský předpis, nelze ho zahrnout do objednávky, ale  můžete ho obdržet jen při doručení platného lékařského předpisu přímo ve vybrané lékárně. Při výdeji pak garantujeme internetovou cenu léčiva. Více informací naleznete v aplikaci E- RECEPT : PLAŤTE MÉNĚ.

 

V případě, že máte poukaz na léčebnou a ortopedickou pomůcku, zdarma Vám při určité hodnotě objednávky toto zboží doručíme. Samozřejmostí je diskrétní zabalení a doručení zásilky, především v případě inkontinenčních pomůcek. Více informací naleznete v aplikaci
E-POUKAZ : DOMÁCÍ PÉČE.

Při ukončení internetového nákupu zfinalizujte v košíku svou objednávku (6), upravte závazně objednávané množství.

 

Pro jednodušší opakované nakupování doporučujeme se napoprvé registrovat (7). Jako identifikační údaje pak budou sloužit Váš mail a heslo. Vaše uvedené osobní údaje budou spravovány podle zásad uvedených v obchodních podmínkách.

Rozhodnete-li se zpracování a uložení osobních údajů odmítnout, máte možnost realizovat objednávku bez registrace, Vaše údaje budou použity jednorázově jen pro uspokojení konkrétní objednávky a nebudou archivovány.

 

Vyberte si způsob doručení zboží (8): expresně kurýrem (jen Praha) , některou přepravní firmou či osobně v některé z našich lékáren. Expresní kurýr je za poplatek, doručení specializovanou firmou je zdarma až od určité výše , osobní odběr je zdarma vždy. Podrobnosti v obchodních podmínkách

 

Zvolte si způsob platby (9) : hotově či platební kartou. Akceptujeme všechny obvyklé platební karty. Platit lze i českými platebními poukázkami firmy SodexhoPASS, Accor Services, Unišek a E-lékárny PharmaPass. Podrobnosti na PLATEBNÍ  PODMÍNKY &  DODACÍ  PODMÍNKY.
Nadstandardně máte možnost zvolit dárkové balení (10) či dokonce nechat vložit přání s Vaším textem a nechat doručit na jinou adresu než je Vaše. V tomto případě odesíláme daňový doklad registrovanému uživateli  dopisem, obdarovaný obdrží pouze dárek. Při zvolení bezplatné služby diskrétní dodání bude zásilka zabalena tak, aby nebylo patrné, že se jedná o zdravotnický sortiment. Doporučujeme využívat při objednávání společensky citlivého zboží – například inkontinenčních pomůcek.

 

Dokončení objednávky (11) - potvrzení před odesláním

Na Váš mail Vám bude zasláno potvrzení objednávky se způsobem doručení, případně další expediční podrobnosti.

  

Státní ústav pro kontrolu léčiv, Šrobárova 48, 100 41 Praha 10, www.sukl.cz

Hlášení nežádoucích účinků Informační povinnosti o EET
© Česká lékárna Holding a.s. Všechna práva vyhrazena.

info  Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.